Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hánykor egyek utoljára ha kb...

Hánykor egyek utoljára ha kb éjfél-hajnali 1kor fekszem le?

Figyelt kérdés
előtte pár órával sem csinálok már semmit, csak tvzem kb, de előbb nem tudok elaludni(hiába kelek korán, éjfél előtt szinte soha nem megy az alvás)
2013. jún. 17. 18:03
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és estefele mozgok(kocogok vagy bicikli) de ettől nem leszek álmosabb...
2013. jún. 17. 18:04
 2/8 anonim ***** válasza:
8 után szerintem már ne egyél.
2013. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az este fele 7-fél8-t jelent (és kb 1 órát tart)
2013. jún. 17. 18:05
 4/8 anonim válasza:

11-kor. Teljesen mindegy, nem a mikor, hanem a mit a lényeg. Hülyeség koplalni lefekvés előtt, mert az alvás folyamán kiéhezik a szervezet, és akkor reggeli után meg elkezd majd tartalékolni. Közvetlen lefekvés előtt persze ne egyél, mert rosszul fogsz aludni.

A lényeg, hogy szénhidrátot este már egyáltalán ne fogyassz.

2013. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hagymás sonkás(nem zsíros sonka) rántotta, paradicsommal jó pl? (kenyér nélkül) és 1,5tojásból? (3ból szoktam kettőnknek a párommal)fél 9kor?
2013. jún. 17. 18:17
 6/8 A kérdező kommentje:
megpróbálok előbb lefeküdni már..hátha megy mondjuk 11körül
2013. jún. 17. 18:17
 7/8 anonim válasza:

Szerintem 8-9 körül vacsi.

Engem ki lehet kergetni a világból az "5 után ne egyél!" dumával, én is éjjeli bagoly vagyok, ez meg kb arra van belőve, hogy 8kor már csicsikál is az ember...

A másik az "éjfél előtti alvás a legfontosabb" mondóka... Biztos idevetődik pár ember, aki ezt állítja. Készülj rá... :D

2013. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fél órával alvás előtt is lehet enni, azzal nincs feltétlen gáz, este ígyis úgyis fekszel a tv előtt jó hogy az alvás kicsit más de akkor is. Nem kell annyit enni hogy ne bírj elaludni és kész.
2013. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!