Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Heti 0,5-1...

Hogyan fogyjak le? Heti 0,5-1 kg szeretnék.

Figyelt kérdés

Napi szinten sportolok és kerékpárral járok mindenhova. Tehát valahol az étkezésemben lehet a hiba mivel nem fogyok.

Amiket eszek általában: vacsira tojásrántotta paradicsommal vagy virslivel, ebédre csirkemell salátával vagy hús, néha rizzsel. Köztük eszek almát, délelőtt szoktam még banánt. Vagy sovány túrót, sima joghurtot. Kenyeret nem eszek, heti 1-2x szoktam reggelire 1 zsemlét. Reggelire általában keveset eszek, mivel nem bírok enni tehát majdnem az ebéd az első. Ma is csak egy paradicsomot ettem meg reggelire.

Édesség, jégkrém néha csúszik be. Tésztát, krumplit nem eszek, cukros üdítőt nem iszok. Próbálok változatosan étkezni. Tanácsa esetleg valakinek van erre? előre is köszönöm. 22/L,168/89


2013. jún. 22. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

nincs itt semmi baj,változatosan eszel,sportolsz ,mozogsz,

-ha tényleg le akarsz fogyni,vedd le a kajaadagokat a felére,

ha ettől nem indul még meg a kiló lefelé : akkor a negyedét egyed mint eddig,

tutira sovi leszel,

2013. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom :)
2013. jún. 22. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen baromságokat ajánlani... Szóval azt mondod koplaljon? Mert ha ilyen keveset eszik, akkor azzal koplal!


Egyél sok fehérjét, kevés szénhidrátot! Napi 5x étkezz, igyál sok vizet, ezek gyorsítják az anyagcserét, ami fogyáshoz vezet.


Ha komolyan gondolod a fogyást, sok zöldséget és húst egyél. Én a rizst, zsemlét, tejtermékeket is elhagynám. Sajtot ehetsz.


Ha édességet eszel akkor tényleg csak nagyon ritkán. De kipróbálhatnál egy hetet mindenféle édesség nélkül.


Egy hasznos oldal, tanulmányozd:


[link]


Sok sikert!

2013. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Sok fehérje alatt mire gondolsz? pár tippet adsz ebben? Betartom amiket írtál, hátha sikerül :)
2013. jún. 22. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban húsok (csirke, pulyka, hal..), valamint tojás, sajt.


Ezen a két oldalon le van írva, hogy minek mennyi a fehérje, illetve szénhidráttartalma, hány kalória van benne stb. Diéta alatt hasznos számolni ezeket.


[link]


[link]


Az az oldal amit először belinkeltem nagyon hasznos, ott minden le van írva a számolástól kezdve az ételek csoportosításáig.

2013. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer! kalóriabázison én is számolom :)
2013. jún. 22. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne elmenni dokihoz, és egy vérképet csináltatni, vitaminokat nézetni.

A kajád jó, a sport megvan, szerintem itt van valami a háttérben.


Nézesd meg, amúgy sem árt.

2013. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet egy betegség áll mögötte? :/
2013. jún. 22. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet akár gond a pajzsmiriggyel, vagy lehet valami vitamin hiány is akár.


A fogyókúrát is érdemes úgy kezdeni, hogy c-vitamint vesz az ember, és felturbózza magát valami jó multivitaminnal.


De szerintem a Te eseted tipikusan az, ahol egy vérképet érdemes nézni.

Menj le a házidokihoz, mond el, hogy sportolsz, jól eszel, de nem fogysz. Meg fogja mondani, hogy hogyan tovább.

2013. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!