Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le kevés idő...

Zsebii808 kérdése:

Hogyan fogyjak le kevés idő alatt, betegséggel? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Hamarosan megyünk nyaralni, és szeretnék leadni a súlyomból.

Mostanság kevesebbet is eszek, ezt már anya is észrevette, szerinte már összement a gyomrom, mióta nem vagyok menzás a suliban, és ha főz, akkor meg nem tud "megetetni" mivel később ér haza mint én és akkor már meg vacsorázni kell, és ez igaz is mert már olyan kajáktól mint pl.: jó zsíros pörkölt, vagy szaftos kenyér, tükörtojás már felfordul a gyomrom és legszívesebben kihánynám a nem létező kaját magamból. És ez így jó is lenne csak az a baj, hogy semmit sem segít, mert egy dekát sem fogytam még. A nagy baj viszont az, hogy beteg vagyok.. még mi sem tudjuk mi a baj, talán valami örökletes betegség csak anyának máshogy jött ki blablabla.. a lényeg az , hogy állandóan, és iszonyatosan fáj a hátam, tesiről felmentett is voltam, aztán részleges felmentett, egyik orvosról a másikra jártunk, most egy közeli orvoshoz fogunk elmenni de nem is ez a lényeg hanem az, hogy még tornázni sem tudok csak olyat tudnék ami egyszerű és nem kell nagyon hajolgatni hozzá. Tudnátok segíteni?



2013. jún. 23. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Táplálkozás: pörkölt jó, zsír jó, tojás jó, kenyér FELEJTŐS!!! Zöldségekkel edd a húst. Muszáj vagy ezeket enni, mert enned kell, még ha nem is kívánsz sok ételt.


A hátadhoz: keress fel akupunktőr szakorvost és ortopédust. Jógázni kezdj el járni vagy callaneticsezni.


Sok ok lehet, ha nem eszel gabonát és tejet, akkor a testedben a gyulladásszint csökkenni fog, ez eleve segít mind a fogyásban, és akár a hátaddal is. A hátfájás egyéb lehetséges okait meg ki kell deríteni. Ha egymás után sok nyugati orvos nem tudja, akkor még az ortopédust várd meg, és keress fel jobb orvost (írtam az akupunktőr szakorvost).

2013. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Táplálkozásiharcművész a pörkölt mióta jó? ._________.
2013. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amióta úgy születhettél meg, hogy az őseink (merthogy mindketten ilyen múlttal rendelkezünk, Rokon) állatokat kezdtek megölni és elfogyasztani, és ehhez alkalmazkodott a szervezetük, több tápanyagból (fehérje, zsír, omega3 zsírsav) komplexebb idegrendszerük fejlődhetett.. és alkalmazkodott a testük a húsfogyasztáshoz, a pörkölt pedig nem más mint hús.


( '_' )

('_' )

( '_')


Nem a tápos, gyógyszerekkel kezelt állat húsát tartom jónak, de még az is sok mindennél jobb, tehát az átlagos pörkölt amit főzhet valaki, az jó. Ha ez nem lenne jó, akkor sajnos az átlagos (vegyszerekkel permetezett, csökkent tápértékű) saláta sem lenne jó, és kilyukadhatnánk oda hogy csak havi 200 000 forint értékben van értelme bio élelmiszert venni, de ez egyszerűen nem igaz. Csak jobb lenne ha lenne ilyenekre ennyi pénz, nyilván.


Kérdező na, akupunktúra, gyógytorna vagy valami alakul a hátad miatt? Pilates, Callanetics, Lengyel Zsuzsa doktornő (ortopédus, tündéri és okos, intelligens hölgy) hmm?

2013. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
TaplalkozasHarcmuves: Szedtem/szedek gyógyszert, és már javult a hátam, orvoshoz nem sokára megyünk, de gyógytornán gondolkodtam. Köszönöm a válaszodat!!
2013. júl. 5. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes, jobbulást!
2013. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

TaplalkozasHarcmuves!


Szerintem egy bio étrend kihozható havonta 26000 forintból!

Én legalább is ennyit kiöltök rá, és ebben a hústól kezdve a bio narancsig benne van!


Egyébként a zabkásáról mit gondolsz? Mert hát gabona az is, de attól nem vagyok éhes egy jó darabig, ha reggelire azt eszek és nehéz kihagyni így...

2013. júl. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!