Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le tartósan...

Hogyan fogyhatnék le tartósan a nyár alatt 15-20 kg-t?

Figyelt kérdés
Már egyszer belefogtam a fogyókúrázásba akkor le is adtam dúrván 30 kg-t. Most 56 kg. vagyok. És 153cm. Tehát még kéne fogynom. De szeretnék izmosodni/formásodni is. Mit gondoltok hogy kezdjek hozzá újból?
2013. júl. 1. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

1 nyár alatt lehetetlen, főleg viszonylag kis túlsúlyból. Meg nem is lenne egészséges.

Csináld azt, amivel 30-at fogytál, ha az működött.

2013. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
35-40 kg akarsz lenni???? mondd csak, hülye vagy?????
2013. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm jól vagyok. Amúgy ijesztően hangozhat a 35kg de ez olyan vagy még kicsivel jobb mint amikor valaki 175 cm és 45 kg. Amúgy akkor viszonylag hamar egy fél év alatt le ment rólam 30kg. És mit ajánlotok? Milyen mozgást? Amivel leginkább a combomat tudom formálni.
2013. júl. 1. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt a 175 centi 46 kilós példád:

egy nem menstruáló, fejlődésben megrekedt lány, aki lehet, hogy örökké meddő lesz a buta fogyása miatt

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__45..

2013. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég sok olyan barátnőm van aki mindegy milyen magas 50 kg alatt van. És tökéletesen egészségesek mind. Meg nem tudom fel tünt e akárkinek de az ilyen vékony lányok tetszenek a fiúknak. Az olyan túlsúlyosak mint én nem. Ezért is szeretnék minimum olyan 40-43kg-ra lefogyni. Ha az megvan megyek lejebb. Amúgy mit ajánlotok edzésnél? Taposógél, futógép, aerobik. Ilyenek jók? Aerobiknál ugy szoktam hogy 1-1,5-2óra két naponta. Taposógepen meg heti 3x 4x ahogy van időm elmenni kondizni. Mef felülések, különféle otthoni tornák és szoba bicikli. Ezek jók?
2013. júl. 1. 18:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg jóga. De az nem hiszem hogy számít.:)
2013. júl. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!