Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le nyár végére?

Hogy fogyhatnék le nyár végére?

Figyelt kérdés

Hali!


18éves lány vagyok,170 cm,és 78 kg.

Tudom,sok,meg minden,de eddig nem is igazán zavart,nem is törődtem vele, párommal vagyok 2éve,és őt sem láttam,hogy zavarja..

Viszont az utóbbi időben elkezdett zavarni,hogy minden lány felveheti a vékony-szép ruhákat,nekem pedig olyat kell viselnem,aki takarja a hurkákat.. Kellemetlen,eléggé.

Szeretnék nyár végére lefogyni, és egy olyan alakot,ami elfogadható (nem deszka,de nem is ilyen,mint most..)

A cél kb 60 kg lenne,szóval ilyen 18 kg-ot le szeretnék adni nyár végéig..

Imádtam enni,de képes vagyok lemondani erről is..a sportolás az eléggé nehézkes, mert lábtörés miatt sérülések maradtak fent, napi kb 30perc futás ,amit bírok,és tartani is szeretném!

Mit ajánlotok?Köszönöm!


2011. jún. 28. 21:33
 1/2 bix ***** válasza:

első körben vagy úszás, vagy szobabicó beszerzését javaslom. utóbbiból érdemes olyat nézni ami hozzávetőlegesen tud számolni elégetett kcal értékeket. nem pontosak, és egy mellkaspántos óra nagyságrendekkel jobb, de megfelel a célnak. a lábtörésre ez talán a leg kímélőbb és olcsóbb, az ellipszis trainer még jó alternatíva lehet de az meg drága amennyire nézegettem régen, de egy keresést megér. pár előző kérdésnél le lett írva a kaja pl itt is

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..


sok sikert

2011. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A kocogás nagyon jó lesz, csak vigyázz a sérüléseddel, ne terd túl magad. 2-3 naponta a 30-40 perc kocogás csodákat fog művelni, csak légy türelmes. Majd kb 2 hónap után fogsz csodálkozni. :)


Mellette figyelj az étkezésre. Nyugodtan egyél, ami jól esik, de ne sokat. Naponta 3-4 alkalommal étkezz. A légyeg,a cukros és lisztes ételeket kerüld, de ha mindenkép kell, akkor keveset belőle és reggel.

Sok folyadék, olyan 2-3 liter víz naponta.

2011. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!