Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használt már valaki Yamuna...

Használt már valaki Yamuna vagy Dr Kelen féle Paprikaolajat? Mik a vélemények róla? Mennyire volt hatásos?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy kipróbálom, mert ígéretesnek hangzik, de szeretnék azért még biztató véleményeket, tapasztalatokat olvasni. Azt írta, sportolás mellé is ajánlott, úgy elvileg nagyobb hatást fejt ki. Meg erről a fóliázásról is szó volt. Az hogy van pontosan?


Aki használta, az mennyi ideig és milyen hatást ért el vele?


Köszi a segítséget!


2013. júl. 3. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
És amúgy mielőtt valaki azzal jönne, hogy milyen hülye vagyok, nincsenek csodaszerek, én nem ettől csak ülök a babérjaimon és várom, hogy leugráljanak rólam a kilók, hanem diétázom és napi egy-másfél órát edzek. Szóval ez csak ilyen kiegészítés lenne, hogy feszesebb legyen a bőröm és jobban aktivizálja a zsírégetést. Tapasztalatok érdekelnek, nem negatív hozzászólások a döntéseim felé.
2013. júl. 3. 18:27
 2/3 anonim válasza:
Nem pont ezt a terméket használom, hanem gyógynövénybolti csípős paprikaolajat. Zsírégetésre nem tudom mennyire hatásos, de narancsbőr ellen, feszesítésre kiváló. Ebből kiindulva biztos rásegít a zsírégetésre. Kb 3-4 hét használat után látható már nálam a hatása.
2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

kipróbálom majd mindenképp!

2013. júl. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!