Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és elég...

14 éves vagyok, és elég ducinak érzem magam.58 kg és 161 cm vagyok. A combomon és a fenekemen van narancsbőr. Hogyan tudnám lefogyni? A futástól beszúr az oldalam, szóval az kilőve. Tudtok ajánlani? Le szeretnék fogyni 47 kg-ra.

Figyelt kérdés

Lány vagyok...Úsztam,iskolába biciklivel járok vagy gyalog, rengeteget iszok, de nem megy le egy kiló se! Félek,hogy így egy;sose lesz barátom, kettő:ki fognak cikizni...:/

Előre is köszönöm!



2013. júl. 5. 18:43
 1/7 intrepid ***** válasza:
47 az borzasztóan kevés lenne. Alig maradna rajtad izom. Ehhez a magassághoz, 55 kg való, de ha erős csontú vagy, zömök alkat, akkor az 58 sem sok. Ha van lehetőséged úszni, akkor tedd azt.
2013. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az általános iskolába, ahova jártam (most kilencedikes vagyok), és amelyik lány szerintem a legszebb volt az osztályban, ő is ilyesmi testalkatú :)
2013. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Küldj magadról egy teljes képet, és megmondom, hogy duci vagy-e vagy nem. Egyébként, ha csak azért mondod magad ducinak, mert valaki ezzel cikiz, akkor ne törődj vele, nekem is ezt mondják de közben semmi felesleg nincs rajtam :D 13/F
2013. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig a kitartó futás az egyik legjobb módszer a fogyásra, a megfelelő diéta mellett.

Csak azért szúr az oldalad, mert hirtelen kezdhettél bele a futásba. eleinte csak lassan kis távokat, majd fokozatosan emelni a távot és a tempót. Mindenkinek szúr az oldala, ha nagyon megerőlteti a futást.

2013. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Az meg a másik, hogy amit a 2. válaszoló írt, hogy a fiúk, a husisabb lányokat szeretik, mert csak a kutyák játszanak a csontokkal ;) Mi nekünk ez a tökéletes testalkat (nem mindenkinek, de a fiúk 90%-ának) : [link]
2013. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem kevés a 47 kg, az lenne a pont jó...én 158 cm vagyok 19 éves fél éve 56 kg voltam és én is ducinak éreztem magam, most vagyok 46 és még mindig annak érzem magam, de már jobb így sokkal...


a legtöbb dolog szerintem az étrenden múlik, én alig mozogtam csak nem ettem: kenyeret,édességből keveset, ha nagyon megkívántam(étcsoki, aszalt gyümölcs) és ne igyál üdítőket CSAK VIZET és hidd el nem kell fél év és egyből lemegy...TAPASZTALAT! Sok sikert és kitartást :)

2013. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig kevés lenne neki a 47 kg, a kutyának sem kellene anorexiásan.

160 centimhez 54 kg a tökéletes súly. De az lenne a legjobb ha képet mellékelnél.

2013. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!