Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csoki/chips/edesseg dieta...

Csoki/chips/edesseg dieta segithet a fogyasban?

Figyelt kérdés
ennek az a lenyege, hogy tegyuk fel en csak 1800 kcal-at vihetek be naponta..megeszek egy nagy egy zacsko chipset es egytablacsokit.. ez meg kevesebb, mint a fent emlitett szam.. es engem eltomit, nem vagyook utana ehes...szerintetek ez mukodik? tudom, hogy baromi egeszsegtelen, de erdekel, hogy mukodne-e?
2013. júl. 13. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, nemi viz es egy csomo izom le fog menni rolad
2013. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a hájad marad:)
2013. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség úgy ahogy van...:D
2013. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább egyél egész nap csirkemellt, szinte bármennyit, az sokkal hatásosabb.
2013. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha kevesebb a kalória, akkor lehet fogyni. Én sem vonom meg az édességet magamtól, hanem beleillesztem az étkezésbe (persze mértékkel, nem minden nap) úgy, hogy beleférjen.


De, amit írsz, az hülyeség. Ott bukik meg a dolog, hogy hirtelen lehet, eltömít, de fél óra múlva megőrülsz az éhségtől...

2013. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Persze, arányosan sok izom fogyhat le az emberről minél több háj megtartása mellett. (hogy miért írtam az arányosat azt ne kérdezd, de hát vicc eleve a kérdés).


Így jól lehet építeni a gyenge immunrendszert és akár a rákos elfajulásokat. Ilyen cél érdekében javallott kevés c- és d-vitaminhoz jutni, mivel ezek elég jól támogatják a szervezetünk egészséges működését, konkrétan betegségek kialakulásával szemben védőfaktorok. Tehát az édességdiéta mellett kerülendő a nappal való érintkezés vagy a vitaminszedés, mert még a végén ezek védenék az egészséged :)

2013. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te totál hülye vagy menny el orvoshoz majd a sok csokitól cukorbeteg leszel meg a hasonlóan egészségtelen kajáktól jelentkezik majd a magas vérnyomás és sorolhatnám.....
2013. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor a hétvégi ügyeleten jelentkezhetne millió ember akik a (liszt, cukor, tejevő) táplálkozásmódjuk miatt krónikus betegségekre számíthatnak akár már pár évtizeden belül.
2013. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen! Sokat segíthetnek, ha nem eszed meg őket :D

De inkább valami mozgással próbálkozz.

2013. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!