Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma étteremben voltam (többi...

Ma étteremben voltam (többi lent) de utána bicikliztem 24km-ert (1óra, rendes úton) akkor ugye nem léptem túl a napi kalóriát?

Figyelt kérdés

ettem: tyúkhúsleves kb 6kanállal és max 30gramm csirkemellet. másodiknak pulykamellet gyümölcsösen a hús kb 50-100gramm között lehetett (szerintem vajon volt készítve a gyümölcs pedig konzerv[szőlő, ananász stb..]) és még ettem hozzá kb 10db fekete olivabogyót és salátát(uborka, paradicsom, saláta) és ez le volt öntve ecetes-olivaolajos öntettel


biciklizés utána ittam aszkorbinsavas vizet (c vitamin) és 1 almát ettem max 250gramm


kb hány kalória lehetett? biciklizést levonva és anélkül?



2013. júl. 14. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kaloriabazis.hu

Nem mondod hogy elmentél egy étterembe és ennyit ettél???? Eléd raktak egy tál nagyon finom levest, te meg kanalazol belőle hatot? És a többi? Kidobod? Afrikában éheznek!

Egy napon amúgy se múlik semmi! Ha felzabáltad volna az étlapot sem történt volna semmi, pláne eggyé temetés mellett. Ilyenkor nem értem az embereket. Hány kiló vagy?

2013. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csirke-és pulykamell az tipikusan olyan hogy majdhogynem annyit eheztsz belőle amennyit akarsz
2013. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az nem " eggyé temetés" akart lenni hanem "ennyi tekerés" :D bocs csak a telefonom automatikusan kijavítja...
2013. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy bár elég jól eszel, egyszerűen a túl precíz evés még ha hibátlan alapanyagokon is alapszik, könnyen átlép pszichés betegséggé. Matek és evés, a száj az ami összeköti őket de nem szabadna matekozva enni. Baj ha egy ember /és nem valami élsportoló vagy testépítő/ tudja hogy hány grammot evett ÉS gondolkodik rajta. Sajna, ezt tapasztalom szerintem mielőbb felejtsd el hogy miből mennyit ettél.

Jó kajákat eszel, húst, gyümölcsöt, olivát, zöldségeket, semmi lisztes vacak, még tej sem. Ezzel tök jót tehetnél az egészségednek, de ha közben azon aggódsz hogy hány grammot és mennyi kalóriát ettél, fordítva is elsülhet és legnagyobb igyekezeted ellenére (vagy pont amiatt) magad ellen fogsz dolgozni. Erre szerintem nagyon figyelj, hihetetlen de teljesen egészséges emberek tudnak beleőrülni a kalóriaszámolásba. Sose gondolnák magukról.. aztán meg már nem tudnak nyugodtan enni.

2013. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek! :)

nem, nem dobtam ki tesóm megette :DD


tudom hogy már nem kéne számolgatnom mert már rég elértem azt a célt amit szerettem volna.. de közben nem sportoltam eleget.. így még mindig nem nézek ki a súlyomnak megfelelően..

bár holnaptól megyek úszni legalább 3x egy héten és 2x ennyit fogok biciklizni ezentúl:)

2013. júl. 14. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják az úszás szép alakhoz vezet (más szerint meg debella alkathoz), én valahogy mindig is saját testsúlyos erősítést pártoltam. Persze ez nem zárja ki az úszást, sőt semmilyen edzést vagy sportot (talán ezért is preferálom annyira).


Nem edzettél, és ezért számoltad hogy 6 kanál leves + 30g csirkemell. Na ezzel kapcsolatban írtam azt hogy könnyen betegséghez vezethet.

2013. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, már máshol is olvastam hogy te inkább azokat pártolod mint a futás vagy ilyesmi.. csak az a baj hogy engem aerob torna/edzés engem nemigazán köt le.. de pl az úszást kiskoromóta imádom :)


köszönöm mégegyszer!

2013. júl. 14. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartom edzésnek az aerob edzést. Nekem az aerob edzés az alvás.


Én azt az edzést párolom ami a konfortzónánkból kimozdít, egyetlen aerob edzéskategória köt le (és látom értelmét) ez a gyógytorna kategória ami ugye nem feltétlen anaerob edzés.


Minden más edzésnél az intenzívet találom értelmesnek, úszásnál is a gyorsat és futásnál is a sprintet. Semmi tötyögés, attól nem gondolom hogy bárkinek is jobb lett volna. Aki sétálni akar mert az is mozgás annak azt mondom menjen jógázni, a hagyományos aerob edzésekben nem látok fantáziát.

2013. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez massziv koplalas...

a c vitaminos viz mennyiben relevans? mert nagyon nem ertem, igaz azt se, miert kene levonni a biciklizest a koplalokurad kaloriatartalmabol


en ma ettem reggelire 2 tojast kolbasszal, jo sok zsiron kisutve paradicsom-paprika-hagyma salataval

majd 1,5 ora sulyzos es 0,5 ora kardio edzes utan benyomtam 120 gramm tarjat, par falat sajttal es a maradek salataval

vacsira halaszle

nasinak.aszalt barack es a keksztekercs kostolasa, amit csinaltam masoknak

plusz a sportital

plusz vagy 10-12 kg cipelese az 1 kmre levo boltbol

es ma nem voltam ehes, ezert nem nagyon ettem

2013. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!