Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm és 56 kg 14 lány. Hogy...

175cm és 56 kg 14 lány. Hogy tudnék 50re lefogyni?

Figyelt kérdés
Alapjában véve 56 kg jó ehhez a magassághoz, viszont ha leülök (pl bikiniben) elhányom magam annyira látszik, hogy kövér vagyok. Suliidőben sportoltam de nem fogytam semmit( mondjuk a napi 2 tábla csoki is közrejátszott:DD )A lényeg hogy suli kezdésre mindenképp le kell fogynom (leszoktam a csokiról, chipsről és mindenféle hízlaló édessáégről). Mit egyek, mit sportoljak(itthon!)? Már a hánytatáson is gondolkoztam de hülyeségnek találtam és úgysem merném:)Légyszíves segítsetek:)

2013. júl. 18. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és az anyukám már megjegyezte hogy kicsit narancsbőrös a fenekem:(
2013. júl. 18. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy normális már bocs... inkább a 60kiló lenne neked normális, nem az 50... Én 176cm vagyok 63kiló, igaz eléggé izmos is... 55kilóval Igen hülyén néznék ki, nem hogy 50:-D

21N

2013. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok , hogy nézhetsz ki 56 kilóval... A körméreteidet megadod?

Első voltam

2013. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőr NEM fog megszűnni attól, hogy tovább aszalod magad.

Ha így lenne, egy vékony lány se szenvedne tőle.


Tiszta étkezés (no cukor, no tartósító), sok folyadékfogyasztás (víz vízzel), sok mozgás.


ÉS még közrejátszik a genetika is. Tehát akkor se biztos, hogy eltűnik, ha betartod a fentieket.


Egyébként meg igaza van az elsőnek. Ehhez a magassághoz rémesen kevés az 50, de még az 54 is.

2013. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A narancsbőrre igyál sok vizet és mozogj fuss, bicikliz. És nem kell fogynod
2013. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mozogj többet és egyél rendesen. Ettől lehet szép a bőröd.


Ha fogyni szeretnél pszichológusra lesz szükséged, mert baj van.

2013. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sportolj sokat, egyél sok gyümölcsöt-zöldséget, ja és igyál sok vizet, azt hallottam, az jó a narancsbőrnek. Szerintem vékony lehetsz, ehhez a magassághoz kb a 60 kg a normális.
2013. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!