Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel kiéheztetem magam...

Ezzel kiéheztetem magam életveszélyesen?

Figyelt kérdés
Ha megeszek egy nap 1500 kcalt és lemozgok 1000-1300 kcalt és ezt minden nap így csinálom, akkor ez éhezésnek minősül, lelassul az anyacsere?

2013. júl. 28. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Júúj.. ennyi erővel akár fényevő is lehetnél... enni kell... nincs mese, nem lesz energiád, összeesel a napon.
2013. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez ugyanolyan éheztetésnek minősül, mintha valaki egyáltalán nem mozog egy kórházi diéta során és csak napi 500 kcalt kap?
2013. júl. 28. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel akarsz lemozogni 1300 kcalt?
2013. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Súlyzós köredzés
2013. júl. 28. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet ugyanaz. A koplalással sem az elsősorban a baj, hogy nagy a kalóriadeficit, hanem hogy nem viszed be a szükséges tápanyagot. Lehet, hogy így is lehet gond, bizonyára nehéz a testnek nagyon gyorsan előszedni a raktározott energiát (sokszor leírják itt a gyk-n is, hogy bizonyos szintnél gyorsabban nem nagyon lehet zsírból fogyni, mert az ehhez szükséges folyamatnak van egy bizonyos sebessége)... De ehhez nem értek közel sem eleget, pedig még eszembe jutnak az ürülő glikogénraktárak is...

Mivel be tudod vinni az alapvetően szükséges tápanyagokat, a mennyiséget kivéve, annyira nem aggódnék, belevágnék, csak éppen nem számolnék kalóriát, hanem annyit ennék, amennyivel jóllakom... Ha a testemnek hiányzik valami, szól, ez így működni szokott. Az ilyen elhatározunk egy étrendet és kalóriamennyiséget és nem figyelünk az éhségérzetre, az nekem kissé veszélyes antihedonista műdolog.

2013. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én napi 1 zsömlét eszek ( ez a 16. nap) mellette egy óra sport. mégse estem még össze....
2013. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Viszont így elköszönhetsz az izmaidtól, majd írd meg meddig bírtad.
2013. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!