Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakformáló (rázó gép) mennyir...

Alakformáló (rázó gép) mennyire hatásos? Fogyott tőle már valaki? Narancsbőr ellen is jó? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amire ráállnak és van pár öv hozzá és a kényes területet rázza.Két pici (3 hós és 17hós) nem sok időm van mozogni :( Bár van futópadunk is.Az segíthet és ha igen,hogy edzek rajta?
2013. aug. 5. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A futópadon futni kell, azt hittem, ez elég egyértelmű.

Az alakformálónak meg a nevében van, mit tud állítólag. Az alakformálás nem fogyás. De előbbit sem tudja, ha erre voltál kíváncsi.

A fogyásért sajnos tenni kell. Napi 500 kalóriával kevesebb, mint amennyi az életviteled alapján szükséges, plusz mozgás. Ennél jobban nem érdemes csökkenteni a bevitelt, mert lelassul az anyagcsere és értelmetlenné válik a szenvedés. Ne éhezz, de válogasd meg, mit eszel és mikor. Nem ellenség a szénhidrát (pláne, ha később is tartani szeretnéd a súlyod, teljesen értelmetlen valamit megvonni magadtól, hogy aztán ha lefogytál, újra edd és kezdhesd elölről). Bátran egyél meg mindent, csak kevesebbet, próbáld azért a cukrot és a finomlisztet kerülni, rizsből, krumpliból, tésztából csak csökkentesd az adagot. Naponta egyél ötször, és ne mászkálj a hűtő környékén két evés között :)))

Heti négyszer állj a futópadra, és a max pulzusod 60-70%-a között előbb gyalogolj, majd később fuss rajta legalább fél órát, még jobb, ha többet. Akkor jó a tempó, ha közben beszélgetni tudsz, tehát ezt akkor is lehet, ha este lefeküdtek a gyerekek, és tévéztek vagy beszélgettek a pároddal.


És hihetsz nekem, heti fél-egy kilót fogytam így, összesen 22-t, tartom is öt éve, most is heti háromszor futok 10 km-t, és jókat eszem. :)

2013. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!