Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap megcsinálom és...

A4940825 kérdése:

Ha minden nap megcsinálom és mellete futok akkor mennyi idő alatt tudok lefogyni és szerintetek hány kilót?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 8. 19:16
 2/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 8. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz az étkezésre is akkor 1 hónap 2 kg max
2013. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Étrendtől függ.
2013. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Szia! 1 hónap alatt le tudsz adni 12-13 kilót a segítségemmel. Én 3 hónap alatt leadtam 27-et,és abból 13-at az elsőben. Viszont ki kellett hagynom 3 hetet,de mind1,azt is bele kell számítani a fogyókúrába. Ezért 3 hónap. Nem kell hozzá szereket venni,csupán csak a hozzáállásodon változtatni,és némi étrend változás is kell. Szeretnék egy fogyókúrás blogot nyitni,ezért szükségem van emberekre,akik küldenek nekem "before" és "after" képeket. Valódi személyekról,valódi képeket akarok kirakni a blogomra,had lássák az emberek,ez nem átverés. És igen is létezik olyan,hogy valaki lefogyni,ha van hozzá akarata. Írj privátba! Én pedig segítek neked! Kitartást! Szia!:)
2013. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ajjaj...na egy biztos-1 hónap alatt 10 vagy tizenakárhánykiló!!!!innen már komolytalan.eszedbe ne jusson ilyenbe belefogni.ha eltökélt vagy akkor nézz utána és hajrá.

nem 1 hónap alatt szaladt fel rád az ami most zavar-igy nem is ennyi idő mig lefaragod.

tájékozódj-de okosan!

2013. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az edzésfajtákból nekem az tűnik ki, hogy szeretnél a hasadól és a combodról leadni. Célzottan viszont zsírt leadni nem lehet.

Étrend plusz mozgás. A gyakorlatokkal amit kinéztél izmot is szedhetsz fel tehát lehet növekedni fog a sújod az első időszakban.


Szerintem nézd meg a ketogén diétát. Orvosok, diabetikus is ismerik mivel epilepsziások használják, tehát kérdezheted őket róla. Ezzel sokat le lehet adni. Ez magas zsír, alacson szénhidrát étrend.

2013. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 birs71 válasza:

Szia!


csináld meg ezt a diétát:


[link]


én megcsináltam, garantált minimum 6 kiló 2 hét alatt

és jó ideig vissza sem jön én kb 1éve csináltam meg de nem jöttek vissza a leadott kilók.

2013. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az hogy valaki mennyit tud fogyni az nem csak a mozgás mennyiségétől dinamikájától függ.


A fogyás mértéke kg-ban, függ hogy honnan indulsz:

Egy 50 kg ról induló személy

Egy 80 kg ról induló személy


Aki magasabb kg-ról indul nyilván többet tud fogyni abszolút mennyiségben!

Tehát meg kell határozni az induló értéket.


A gyakorlat mennyisége minősége és időtartama alapján kiszámítható az a teljesítményt aminek segítségével becsülhető a fogyás pontos mértéke.


Az étrend viszont legalább ugyanannyira fontos mint a mozgás.


Az Ázsia lányok, miért soványabbak minden Európainál vagy Amerikainál úgy hogy nem is tornásznak.

Ha érdekel a titok akkor írj privátba és elárulom

2013. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen, de "tuti". Méhviasz testgyertya! J. Gyöngyi is lefogyott 50! kg! Írj s küldök. Dr DD.
2013. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!