Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld kávé kapszula valakinek...

Zöld kávé kapszula valakinek bevált?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én butaságnak tartom az e fajta fogyást! Én abban hiszek,amit elértem. 3 hónap alatt 27 kiló. Semmilyen gyógyszer nem használtam. Csupán csak kialakítottam egy speciális fogyókúrás étrendet,és életvitelt változtattam. Elmondanám neked,hogy te is elárheted ezt! Csupán csak írj privátba én pedig segítek neked! Szeretnék írni egy fogyókúrás blogot,de ahhoz az kell,hogy előtte segítsek 4-5-6 emberek,akik külenek nekem "before","after" képet. Nem kamut,mint a külföldi weboldalak,hanem valódiakat,valódi személyektől. Ehhez pedig ti is kelletek. Ha érdekel,írj nyugodtan.Szívesen segítek! Kitartást,és mindent bele!

ÜDV

2013. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


Ezt vettem 2 hete kb , 2x3 szedtem ( reggel és ebéd elöt ) mellette nehéz fizikai munkát végzek minden nap , és kevesebbet eszek ,( eszek rendesen csak nem este és nem töménytelen menyiséget)


86kg-bol 79vagyok most 2 HÉT ALATT

2013. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!