Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Legjobb fogyasztó kapszula,...

Legjobb fogyasztó kapszula, ami már bevált valakinél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi a süket xarságokra, hogy lehúzás meg hülye vagyok blablabla... csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi és hogy melyik a legjobb , leghatásosabb szerintetek.
2013. febr. 28. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

A válasz a kérdésedre:........


Ugyanis nem létezik ilyen. Sajnos.

2013. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

van étvágycsökkentő,meg energizáló ami ilyen néven fut,de önmagában egyik sem fogyaszt.

úgyhogy valóban.

a tudomány mai állása szerint nem létezik fogyasztó kapszula.

az edzésmúlttól függ,hogy mit javasolnék kiegészítésnek.

2013. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

még nem vált be senkinél, mert ilyen nincs, csak a te világodban...


egyébként nem vagy hülye, csak egyszerűen kényelmes...ennyi.

sajnos, ha lenne ilyen kapszula, nem lenne ennyi kínlódó fogyókúrázó...

2013. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nah pont ezekre a válaszokra nem voltam kíváncsi :) Kösz a semmit :D Tapasztalatokra voltam kíváncsi nem pedig a beszólásaitokra szóval elmehet mindegyikőtök a ... szerintem tudjátok, hogy hova :)
2013. márc. 1. 13:15
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem érted... Van tapasztalat, és a tapasztalatok alapján egyik sem jó, nincs legjobb!


Étvágyat csökkentő növényi hatóanyag és drog létezik, de ez még nem 'jó fogyasztószer', hanem csak egy érzékelés vagy tudatmódosító anyag.


Ez a tapasztalat, leírtuk, ezután te menj el oda ahova gondolod..


Nem kell ész hozzá: zöldségeket kell enni és húsokat, gyümölcsöket nem csokitortát és kenyeret minden nap, ennyi az egész, és akkor nem fogja senki sem összetörni a világképedet, senki sem fog azzal fárasztani hogy nincsenek fogyasztószerek.


Vagy menj el egy anorexiások által üzemeltetett fórumra, na ott majd informálni fognak hogy milyen szerekkel lehet a szervezeted működését tönkretenni, megbetegedni, tömeget veszteni, de ez még nem lesz fogyás, nem lesz könnyebb út, nem lesz garantált zsírvesztés, csak testtömeg csökkenés. Ami felnőtt embernél ritkán jó, az öregedés és az egészségromlás jele a testtömeg csökkenése, ha ez nem zsírból történő fogyás.

Sajnálom ha ez nem tetszik, de nem tudom elképzelni hogy hol élhetsz, milyen 'világban' hogy te elvárod a valóságtól, hogy általad kitalált csodaszerek létezzenek.. Tessék, tele van ilyenekkel az internet, lehet rendelni. Egyik sem használ.


Egy héten át olvashatod a gyakorikérdések ide kapcsolódó kérdéseit (apropó, szabály hogy nem tesszük fel ugyan azt a kérdést kétszer, na most előtted ugyan ezt már 100x megkérdezték, de meg még többször is).

2013. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

De hiába ez a véleményed, tényleg nincs hatásos kapszula!!!! Ezt kérdezted, hogy valakinek vált-e már be?Nem, legalábbis nálunk nem. Barátnőm nagyon sok mindent kipróbáld és semmi.

Egyszer itt olvastam egy olyant, hogy bevált neki egy fogyó gyógyszer DE a bőr nem regenerálódott és csúnya lett tőle a bőre. Inkább a torna!!

2013. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Nincs ilyen kapszula, tök mindegy mit ugatsz. :D

Anyám főnöke végig próbálta szinte az összeset, semmit nem fogyott. :D

Nemrég reklámoztak valami kaktuszos, vagy mittomén már milyen cuccot 2 hónap alatt 10 kg, hát az a hülyének is megy kapszula nélkül. :D

Paleózz, mozogj és kész, pont, vége. ;)

2013. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
77%
A lecitin kapszula amellett, hogy elősegíti a fogyást, a lecitin sejtmembrán fontos alkotórésze, serkentőleg hat az agytevékenységre és az emlékezőképességre. Összetevői szükségesek az agy és idegrendszer optimális működéséhez. Nem fogyasztókapszula, de elősegíti a fogyást. Nekem bevált.
2013. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

És jó kis GMO szójából készül, 100 000%-osan meg vagyok győződve hogy ez teljesen jó és biztonságos, és szükséges.. vagyis így lennék, ha én forgalmaznám.


Sajna nem :S

2013. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

na akkor én arra is válaszolok, amit kérdeztél, kockáztatva, hogy megint esek vagy 3-5%-ot...


én az adipex retardot szedtem, ha rákeresel ki fog dobni egy oldalt, Mónitól kell rendelni, az eredeti. Elveszi az étvágyad, és felpörget, több energiád lesz. Itt írj, ha kérdésed van, ne privátot. Köszi

2013. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!