Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg 25 kilótól?

Hogy szabaduljak meg 25 kilótól?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 év alatt 60 kilóról felcsúsztam 85 kilóra de mmár elegem van ebből a súlyból,próbáltam fogyni,de 1 hónaptól tovább nem bírom,az a baj édes szájú vagyok és a családom szereti a finom ételeket nekik muszáj vagyok azt főzni amit szeretnek,így persze hogy eszek belőle,hogy külön diétás kajákat készítsek magamnak azt viszont a pénztárcám nem engedi,szoval valami tanács hogy mennyit tornázzak egyhéten és mit egyek..Azt is próbáltam már hogy délután 6 után már nem eszek semmit de akkor 9 órakkor szörnyű éhes vagyok és próbálok sok vizet inni hohy ne legyen éhség érzetem de akkor egész éjszaka a wc-t járom nem tom hogy csináljam már :((
2013. aug. 9. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Sokszor egyél keveset. Iktass be gyümölcsöket. A gyógyszertárban kérjél növényi rostot. Ez nem vényköteles, az a lényege, hogy lenyelsz belőle néhányat, iszol rá vizet, megdagad a gyomrodban és elmúlik az éhséged :) Teljesen ártalmatlan, ráadásul nem tartalmaz semmi kalóriát és nem is szívódik fel. Evés előtt beveszel belőle párat, iszol rá, majd utána vársz 10-15 percet a kajával. Meglátod, kevesebbet fogsz enni, ráadásul az emésztésedet is helyrerakja. :)


És mellette tessék elkezdeni mozogni. A legjobb, ha sétálsz naponta legalább 30 percet, de az ideális az 1 óra. A mozgás, az egészséges életmód (gyümölcsök, napi többszöri elosztott étkezés) meg fogja hozni a gyümölcsét. Hetente ne akarj 1-1,5 kilónál többet fogyni, mert az megterheli a szervezetet! Ne felejtsd el, hogy a zsírjaidban tárolja el a szervezeted a káros anyagokat is, amiktől nem tud megszabadulni. Ha túl gyorsan fogysz, ezek a káros anyagok is gyorsan felszabadulnak, ami más problémákat is okozhat...

2013. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2013. aug. 11. 21:00
 4/5 anonim válasza:

szia Kedves sorstársam ! :)

én is 25 kg -tól FOGOK megszabadulni ! :) megosztom veled azt a módszert amivel én már 12 kg -ot lefogytam !:)ébredés után igyál meg egy nagy pohár vizet mert beindítja az anyagcserédet! :) reggeli : 3 főtt tojás fehérje , zöldség , 1 bögre zöld tea édesítővel . tízórai : pár szelet natúr puffasztott rizs , tea kávé , édesítővel , nagy pohár víz ! :) ebéd : natúr , fűszer és főképpen SÓ mentes sovány hús ( csirke , pulyka , hal ) kevés vajon párolva, köretnek egy kevés rizs, zöldség. ismét egy pohár zöld tea , kávé. víz! :) kb 3 óra mulva megismétled ugyanezt. vacsora: sovány túró , vagy sovány túróból körözött . mellé zöldség. estére a teát nem ajánlom mert akkor tényleg egész éjjel wc-re fogsz járni ! egy kevés víz és ennyi! na most ami nálam tiltó listás : kenyér, zsír, cukor , krumpli, gyümölcs ( a benne lévő cukortartalom miatt,persze ha akarsz egyél nyugodtan !:)) ALKOHOL!!! :) én ajánlom neked a heti 3x-i mozgást amelyet te választasz meg de legalább 1-1,5 óra legyen ! ne feledd a legfontosabb a tudatos "tiszta" táplálkozás ! :) remélem tudtam neked segíteni ! sok sikert kívánok neked ! :)

2013. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ma 13:54-es: ez az a módszer, ami garantáltan a jojóeffektushoz vezet, és teljesen értelmetlen.
2013. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!