Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha elkezdtem...

Mit csináljak, ha elkezdtem zabálni a sütiket? Ezzel tuti hízhattam egy kilót?

Figyelt kérdés
A kedvenc sütim meglett sütve. Imádom ezt a sütit, viszont sok lisztből, cukorból,csokiból és kakaóporból is készül. Megettem egyet 7 körül...majd kettőt, hármat....a vége az lett, hogy szerintem 10-15-öt megettem....és ezen kívül ma rendesen étkeztem...ez hány kalória lehetett? Az én hüleségem, nem nyafogok miatta, csak érdekel.
2013. aug. 14. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ha lenne egyetlen sütiről paraméterem, meg tudnám szorozni 10-15-el. Ha egy süti (3*2*2 cm?, 4*8*6 cm?) egy fél reggeli kalória, akkor most három napig ne egyél semmit!
2013. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

BAROMI SOK!!!!!!


Amúgy meg ne foglalkozz vele, jól esett, nem? Egészségedre. Egy nap nem a világ vége.

2013. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, többet már ne egyél, hmm? :)
2013. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(mármint több sütit)
2013. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem ettem többet, de ez egy kiló biztos lesz?

Igazatok van, visszagondoltam, és szégyellem magam. Koplalással fogytam, és régóta nem mertem sütit enni, mondhatni éheztettem magam. A koplalás óta rendesen ettem mert beláttam, hogy az hülyeség volt, de a sütit nem bírtam megállni, és csak faltam.

2013. aug. 15. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Biológiai képtelenség lenne egy nap alatt (bármit eszel) 1 kilót hízni. Túl lassúak a biokémiai folyamatok a testedben ennyi zsír elraktározásához.


Az ilyen 'szégyen' dolgoknak kevés értelme van. Akkor jólesett, legközelebb lehetne kompromisszumos alternatívát választani.

- Pl. étcsoki, amiben csak cukor van, vagy lehet cukormentes is.

- Gyümölcs, ami azért nem gáz..

- maglisztekből készült sütemény cukor nélküli édesítéssel. Ezekben se glutén nincs, se tej, se cukor, se sok keményítő. Finomak is és kellően drágák hozzá hogy túl sokat ne egyen az ember..


Szerintem van pár alternatíva, megoldás amik nem kívánnak kirívóan nagy Akaraterőr.. mert megértem hogy az embereknek már kevés akaratuk marad.. egész nap párezer forintért sz.ar melóban gürcölés után.. nekem is végére ér az önuralmam. DE ehhez kell alkalmazkodni, erre írtam pár tippet.

2013. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!