Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3hónapja kezdtem fogyókurázni...

3hónapja kezdtem fogyókurázni és eddig mondhatni sikerrel de szeretném eltüntetni a hasam, felülést mindennap végzek, ez melett mivel lehetne még eltüntetni a picit nagy hasat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Én ott rontottam el, hogy minden nap használtam a hasizomerősítőt. Ezzel csak az izmokat növeled meg így nő a hasad körfogata is. Amíg zsír van a hason, addig valami aerob edzés javasolt. A legjobb a séta (1 óra) a biciklizés, vagy a lassú kocogás. De ez már csak az edzettebbeknek.
2008. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az 1órás séta az szerintem bőven megvan minden nap ,a bicikli azis de az max hogy elmegyek ide oda.. ,meg ugye volt a futás is csak ien melegbe..
2008. jún. 30. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Az egy órás séta egybefüggő sétát takar, monoton , és folyamatos sétát, nem úgy hogy sétálsz a városban vagy a melóhelyden az nem aerob edzés.


AMúgy a felüléssel kb annyit érsz el mintha egy fokvájóval hajtanál egy léghajót.


de azért sok sikert!!!


Krisz


UI: diéta!!!

2008. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Diéta, eröltetett tempós gyaloglás és hasazás. A hasazás önmagában tényleg kevés de feszesíti a testet és zsírt is égetsz vele ha mindent beleadsz. A tested körfogatát pedig inkább csökkenti ezáltal. A zsír az viszont biztosan növeli.
2008. júl. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Te kedves utolsó nagyon nem vagy okos, mondták már?


A hasazással égetsz zsírt??? igen gondolj csak bele, melyik izom ill. gyakorlat estén használsz fel több energiát??


A nagy izmok, pl hát, vagy épp egész testet igénybevevő gyakorlatok pl, guggolás súllyal, vagy az érdemben kicsi hasizom illetve bicepsz stb esetén???


gondolkozz kicsit!!!


üdv


Krisz

2008. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Krisz! Te is gondolkozz azért. Abban igazad van hogy a nagy izomcsoportokkal több zsírt égetsz de a hasazás is több mint a fotelban ülni. Nem állítottam hogy a leghatásosabb gyakorlat, de ha ö ezt akarja csinálni akkor miért ne tehetné? Persze egyéb aerob edzéssel együtt!
2008. júl. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na persze ezzel egyet is értenék, ha nem lenne az átlagnak tévképzete arról hogy felüléstől kockás lesz a hasa.....

CSak azért írtam. A tény attól tény, nagyobb izom több kalóriát használ fel, mint a kicsi. Logika.


KRisz

2008. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mielőtt összevesznétek, feltárnám a titkot, ez az egyetlen megoldás az ideális testalkat és az egészség érdekében: LÚGOSÍTS! A ZSÍR MENTI MEG AZ ÉLETÜNKET, HISZ TÁVOLTARTJA A MÉREGANYAGOKAT A SZERVEINKTŐL! Cseréld le az akváriumodban (szervezetedben) a vizet, hogy a halak (sejtjeid) jól érezzék magukat!

Az elsavasodott test nem tud hosszú távon karcsú maradni, ezért zöldekkel kell lúgosítani!

Írj privit, szívesen segítek!

2008. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!