Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a bulémia határa?

Szerintetek ez a bulémia határa?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy 157 cm/60 kg lány vagyok. Fogyókúrázom ezért leszűkítettem a gyomromat. Ezért egész nap eszem reggelire 2 szendvicset, ebédre pedig ha eszem egy szendvicset+alma akkor már tele vagyok és úgy érzem ez is sok volt. De az a legtutibb hogy egész nap nem vagyok éhes nem is érdekel a kaja. De ha megeszek valamit akármi is legyen csak a kalóriát látom benne. Édességet pedig nem láttam 5 hónapja és nem érdekel. Még a napi kis adagomat is Bűnnel érzem. Mert nem szenvedek a mindennapos napi 2/3 szendvics + almától.
2009. okt. 29. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
alsó hatér halál felsőhatár intenzív
2009. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az anorexia határa.Ha hánytatod magad az a bulémia.
2009. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mást se látsz mindenben csak hogy milyen dagat lehetsz tőle akkor valami baj van. Most fordulj dokihoz mert ha bemagyarázod magadnak akkor nehéz lesz válltoztatni. Egyél rendesen ha félsz a kiloktól probálj ki többféle gyümit zöldséget és most azzonál egyél meg 1 szelet sütit.
2009. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk az...Én is ezt csinálom csak én egésznap almát eszek hétwégenként néha szoktam 1-2 szendvicset.
2009. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak aztán nehogy a sok almától szét menjen a gyomrod.a sav miatt.
2010. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
JAJJ amugy anorexiat akartam irni en i xd...
2010. szept. 9. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!