Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 164cm és 55kg az...

Szerintetek 164cm és 55kg az kövér? Vagy még kell fogyni!?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, te látod hogy milyen vagy.. ezt így nehéz megmondani.. én pl 163-4 cm vagyok és 58-59 kg, mások szerint már vékony szerintem viszont dagadt vagyok..még 10 kg-ot akarok fogyni, mert zsíros vagyok. De lehet, hogy te pont jó vagy, vékony mert izmosabb vagy. legalább a méreteid írd le, vagy rakj fel egy képet :)
2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem "kövér". Hogy kell-e még fogyni, azt nem tudhatjuk. Én 163 centi vagyok, sosem voltam még 55 kiló, de arra tippelek, hogy az nekem már jó lesz, megfelelő izomzattal, amim ha eddig nincs, majd lesz. Gondolom, egy vékony csontozatú, kevés izmú, kismellű lány simán lehetne túl zsíros ezekkel a számokkal...
2013. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké!köszönöm szépen a válaszokat!!:D
2013. aug. 22. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Fénykép alapján lehetne megmondani. 2 adatból nem.

Én 164 cm vagyok és 57.5 kg. Nem vagyok kövér, de még csak duci sem. Lóg rajtam a 38as konfekció méretű nadrágom! De formásodni, vékonyítani lehetne még ami azt jelenti, hogy 3-4 kg zsír még igazàn lemehet. De ez én vagyok!

Állj a tükör elé és őszintén mond meg magadnak hogy milyen vagy. Más nem teheti meg helyetted. Mindig önmagadnak kell megfelelned nem màsnak. A kg csak egy szám.

2013. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kövér? Mihez képest?
2013. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kövér, sportolni kell nem fogyni.
2013. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké!Hát elég vastag csontozatom van és izmos is vagyok!!!csak a combomon van fölösleg ami idegesít de a hasam meg tök lapos!!!!köszönöm a válaszokat!;)
2013. aug. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!