Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eleg egy ev a kivant alakhoz?

Eleg egy ev a kivant alakhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok,16 eves vagyok es megszeretnek szabadulni a rajtam levo kb 20 kilo foloslegtol,ennek erdekeben minden este feluleseket meg gugolasokat valamint mozgasok vegze labra s hasra,persze fokozatosan utom ki az egszsegtelen eteleket az eletembol na meg persze rengeteg vizet iszom,s hat utan meg nem eszem maximum egy kis gyumolcsot ha ehes vagyok.ha ezeket folytatom s meg beviszek egy kis mozgast egy ev alatt elerhetem amit szeretnek?:)

2013. aug. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs helyi zsírégetés. Olyan nincs, hogy csak egy-két kiválasztott helyről fogyj, nem így működik. Nincsenek helyi fogyasztó gyakorlatok. Mindenkinél genetikailag kódolt, hogy ki, honnan, milyen ütemben adja le a zsírt. Nem tudod befolyásolni, szabályozni!

Tehát szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés és majd lemegy az óhajtott helyről is. De máshonnan is..

2013. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én 14 éves lány vagyok és 16 kg fogytam 8 hónap alatt pedig minimális tornát végeztem és alig ittam vizet ja és alig ettem kevesebbet mint az előtt.
2013. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!