Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 honapos zabalas utan felszed...

1 honapos zabalas utan felszedett kilok?

Figyelt kérdés
Anorexiabol felgyogyulva evesi rohamokkal kuzdok. Ugy erzem allandoan mindent meg kell hogy egyek es most kb csak egeszsegtelen csokikon sutiken stb. elek napi 6-8ezer kcallal az elmult 2 honapban 10 kilot hiztam. Ha ujra egeszsegesen etkezem, sok zoldseg es hus es csak viz + mozgas ez a gyorsan felszedett undorito zsir tobblet mennyi ido alatt tunhet el?
2013. aug. 28. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Hány kg?
2013. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
167cm 56kg
2013. aug. 28. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A rossz hír az, hogy NEM gyógyultál ki. A súlyod normális, a tökéletesnél is tökéletesebb, még csak nem is határeset, de máris fogyni akarsz.
2013. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat amikor elkezdtem ujra enni egeszsegmegszallott voltam es csak zoldseget meg hust ettem akkor is es raalltam a magokra (mandula, dio...) es hiaba ettem rengeteget nem tudtam hizni... a szuliem ordibaltak velem nem hittek el h tenyleg tomtem magam es tudom sokak ketelkednek abban a tomesben de napi fel kilo mandulat megettem csak ugy snack nek es a kaloria az kaloria...de megse hiztam ezert aztan elkezdtem rossz minosegu eteleket enni kekszekkel meg sutikkel tomtem magam hetekig folyamatosan puffadtam es gorcsoltem a hirtelen cukor meg gluten beviteltol eg gondolom a tobbi fincsi adalekanyagtol... de ettol elkezdtem hizni es oke mindenki boldog hogy vegre meghiztam de en nem es 10 kiloval ezelott is ettem normalisan szoval nem voltam anorexias... most viszont annyira eluralkodott rajtam a cukor fuggoseg (ma 3 peksuti kolbaszos kifli 3 torta egy csomag keksz 2 tabla csoki 2 zacsko chips egy adag mezes bundas csirke es egy egesz szalamis pizza na ez eleg drva nem?)hogy ujra erot kell vennem magamon csak nagyon bizom benne hogy amit ilyen gyorsan felszedtem azt olyan gyorsan is adom le
2013. aug. 28. 22:29
 5/6 A kérdező kommentje:
es tudom h ha egeszsegesen ennek akkor nem falnek fel mident de pont ez az hogy ugy erzem muszaj mert eddig nem tehettem meg es kesobb se tehetem mert a mltbol tapasztalva tudom ha tenyleg raszanom magam akkor ra se fogok nezni ezekre a dolgokra
2013. aug. 28. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
rendben. szánd rá magad, rá se nézz a cukros dolgokra, de ne akarj fogyni. Étkezz egészségesen, sportolj és tartsd meg a mostani súlyodat, mert ezzel tökéletes lennél ha nem falod többé az édességeket;)
2013. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!