Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám lenne,...

Nekem olyan problémám lenne, hogy fogyni akarok mily meglepő! Mindig mondják, hogy egyek keveset de többször!Mit jelent az, hogy többször? Mennyi az a kevés?

Figyelt kérdés

A többször gondolom, hogy olyan 6szori étkezés naponta! De ebben is vannak szabályok?

Ez eddig rendben is van! De ez mit is jelent valójában? Sokat edzek de mégis felcsúsznak rám a kilók valószínű azért, mert eszem rendesen! De nem tudom az éhségemet csillapítani mit tegyek? Ezért is kipróbálnám a kevés étkezést többször! Ha valaki viszont arra is tudna tippet adni, hogy csillapíthatom az étvágyamat nagyon megköszönném!


2008. júl. 1. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5x étekezés reggeli kicsit kiadósabb tízórai jugohurt gyümölcs ilyesmi vagyis kisétkezés ebéd normál ebéd kb 4-5 órakor uzsi kisétkezés. Aztán vacsi a mennyisége az ebéd és reggeli közötti. Ez lenne a gyakori kis étkezés. Rendszeres mozgás. Étkezések közt ne egyél ha éhes vagy igyál vizet.
2008. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63%
éN NEM nagyion vagyok otthon ebben a témában de kb 10 perce olvastam hogyha sok salátát eszel az megtölti a gyomrot és valamennyire elfedi az éhséget+(EZ NÁLAM IS BEVÁLT) HA ÉHESNEK ÉRZED MAGAD IGYÁL EGY POHÁR VIZET MER SOKSZOR ÖSSZEKEVERED AZ ÉHSÉGET ÉS A SZOMJÚSÁGOT (ELÖSZÖR ÉN SEM HITTEM EL DE RAJOTTEM HOGY IGAZ) JA NEM PONT VIZET HANEM KEVÉS CUKROS ZÖLD TEÁT MELEGEN MERT AZ MÉG HATÁSOSABB
2008. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
63%
JAM MEG LEHET VENNI ANYAGCSERE GYORSITÓT KEGYETLEN SOKAT LEHET VELE FOGYNI (NEM HAGYJA LERAKODNI A ZSÍRT MEG ILYENEKET)
2008. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha fogyni szeretnél, napi 1000 kalória körül van az ideális.A mennyiség pedig ez:reggeli 300 kalória, tízórai 100, ebéd 300, uzyi 100, és vacsi 200 kalória.De ha valóban rendszeresen sportolsz, akkor több kalóriára van szükséged.Az éhségroham ezért normális, ha mozog az ember, többet eszik...Egy nagy pohár víz a leghatásosabb, és ha nem eszel gyorsan felszívódó szénhidrátokat(péksüti meg társai), akkor tovább élvezheted a jóllakottságérzetet.Sok fehérje, sok gyümi és zöldség a lényeg!Kitartás!
2008. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1000 kalória. Nehogy már valaki tényleg megcsinálja. Tönkretenni magad, arra jó.

Maradandó fogyást nem szabad 0,5-1kg/hét -nél gyorsabban csinálni.

Itt kiszámolhatod, mekkora a tápanyagigényed:

[link]


Ez alá menj kb 500 kalóriával


Egyébként szintén itt van egy lap, ahol összerakhatod a napi étkezéseket, hogy egyenletesen legyen elosztva a táplálék mennyisége.

[link]

2008. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány étel, aminek a megemésztése több kalóriát vesz el a szervezetből, mint amennyit tartalmaz. Magyarul fogyaszt. Ilyenek pl:


Zöldségek: spárga, cékla, brokkoli, káposzta, sárgarépa, karfiol, zeller, cikória, chili, uborka, zsázsa, fokhagyma, zöldbab, tök, póréhagyma, saláta, hagyma, retek, spenót, fehér répa, cukkini, paradicsom


Gyümölcsök: alma, áfonya, sárgadinnye citrom, lime, mangó, narancs, papaya, barack, grapefruit, ananász, málna, eper, mandarin, görögdinnye


Pl egy 5 kalóriás zeller megemésztése 150 kalóriát éget el a szervezetben. Ezeket nyersen gyakorlatilag bármikor eheted, amikor csak éhes vagy!

Sok sikert!

2008. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek!
2008. júl. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!