Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás fogyaszt csípőről és...

A futás fogyaszt csípőről és combrol? Onnan akarok fogyni nagyon!

Figyelt kérdés
Tudom nincs helyifogyás de még is valamit sportolni akarok hogy jobban fogyjak. Ügyelek az étkezésemre tehát ezzel nincs gondom. De a zsirt eltüntetné onnan idővel?? mert ahogy futok látom hogy mondjam "lötyög" :D szóval gondolom csak használ rá.. akkor nem hagyjam abba és mennyit fussak egy héten?
2013. szept. 6. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ha sportolsz a jó étrend mellett akkor mindenhonnan fogsz fogyni...
2013. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A futás erre teljesen jó, persze mindenhonnan fogysz és formásodsz. Igazolni is tudom, nekem elég nagy vádlim és combom volt, de már nem olyan nagy a vádlim és ha össze teszem a lábam a 2 combom nem ér össze. Heti 4-5-6x teljesen jó, persze ez te döntöd el és hogy mennyi időd van rá. A legfontosabb a fokozatosság és a kitartás, ha eddig nem futottál, esetleg tesin, akkor kezdj maximum 500m-rel és ezt fokozatosan növeld, mondjuk első héten fuss csak 500 métert következő héten 600m-ert és ha jobban megy már, csinálhatod azt is hogy 2 naponta növeled a távokat. De minden féleképpen ne kezdj az első napon 3-4 km-rel, mert ha azt akkor le tudod futni esetleg másnap már az 1/5-nél meghalsz:) Persze amit írtam, csak jó tanácsnak mondtam!
2013. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem a futástól fogsz fogyni, hanem attól ha kevés szénhidrátot eszel :)
2013. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöööm:)
2013. szept. 7. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!