Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha combomról akarok fogyni...

Ha combomról akarok fogyni akkor megfelelő rá a futás, biciklizés ami vékonyítaná?

Figyelt kérdés

Hiztam és rárakodott mert combra hizok ez a genetikám.

Jó tudom nincs helyi fogyás máshonnan is fogyok...

felfogtam de ha ezt a két aerob mozgást csinálom akkor a combom vékonyabb lenne tőle ???


2013. szept. 8. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de legyen szálkásitó étrended mellette. Az a legfontosabb.
2013. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem genetika.

Az a "makacs zsír". Sajnos ez életmódunkból adódik.

Probáld meg a harcosok étrendjét. Nem kell diétáznod, ehetsz amit akarsz és amennyit akarsz, csak nem mindegy, hogy mikor.

2013. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
De genetika,hogy hova vagy hajlamos hizni. Mi más lenne...
2013. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sowilo ***** válasza:
100%

Makacs zsír, beszartam, kész végem.


Szóval akkor nem csak egyféle zsír van. Ne feledkezz meg a se.ggfej zsírról, a szemtelen zsírról, az álszent zsírról, a hazug zsírról, és a zsidó politikus zsírról sem! :) Természetesen ezek mind az életmódunkból adódnak. (kötelező valami ilyet írni a végére hogy a hülye ember számára hiteles legyen)


Szóval egyen amit akar, és amennyit akar, csak az a fontos, mikor? Tehát akkor ehet cukrot, lisztet, parizert, virsit, meg hasonló szemeteket is, amik alapból nem alkalmasak az emberi szervezet táplálására a nulla hasznosítható tápanyagtartalmuk miatt, de ezzel a csudajó módszerrel egészséges ételekké változnak át?


Mindig tanul valamit az ember...

2013. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!