Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt akit gátolt a fogamzásgát...

Volt akit gátolt a fogamzásgátló a fogyásban? Abbahagytátok? Vagy tudtatok mellette is fogyni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Volt, van és lesz is, mert a mérgeknek, hormon tartalmú szereknek már csak ilyen meg más hatásai szoktak lenni.
2013. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Èn nagyon sokáig szedtem fogamzásgátlót, 8 évig kb. Nem mondom, hogy csak ettől híztam, mert nyilván én ettem meg a kaját, de nekem ez idő alatt 25 kg jött fel... Mikor ráeszméltem, hogy ez így nem mehet tovább, elkezdtem nagyon odafigyelni az étkezésemre, plusz nagyon sokat sportoltam. Hát, a kilók viszont maradtak!!!!! Utáltam magam, és egy kínszenvedés volt a kilókkal való harc... Végül áprilisban abbahagytam a gyógyszert, és még tudatosabban figyeltem az ételeimre, sportban pedig egyre többet igénylek. :-) Azóta 22 kg lement. :-) Ugyanúgy tennem kellett érte, tehát ez nem csak úgy eltűnt, de legalább nincs gátló tényező... :-)
2013. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első fajtával, amit szedtem híztam. Most viszont fogyok, egy másikat szedek, de hozzátartozik, hogy figyelek a kajára és rengeteget mozgok.
2013. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Melyiket szedtétek?
2013. szept. 13. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Sensonette 75/ Rezia
2013. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Milligestet és Laurinát.
2013. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Yadine, és nem híztam mellette, hanem inkább fogytam.
2013. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mekkora része volt a fogamzásgátlónak az elhízásomban, mert mindig is hajlamos voltam rá, a mozgást is kerültem, zabáltam is minden sz*rt... lényeg a lényeg, feljött kb. 40 kiló, évekig maradt is, nem mintha lett volna erőm tenni ellene. Aztán egy pár hónapja elkezdtek leolvadni rólam a kilók, normálisan eszem, viszonylag sokat mozgok, főleg a munkahelyem miatt, de amúgy ennyi... szóval egyértelműen lehet a tabletta mellett fogyni, én ha naponta 1-2 órát edzenék és szigorú étrendet követnék, már 50 kiló lehetnék :D
2013. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor erőteljesebben ráfekszem a témára, és ha nincs változás, csak akkor megyek dokihoz! :)
2013. szept. 13. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Először Dienille-t szedtem, most Femodent, kb. 2 éve kezdtem el. Nem híztam tőle, ellenben ha odafigyelek az étkezésemre és mozgok, akkor tudok fogyni. Elhiszem, hogy bizonyos esetekben tényleg ettől híznak meg lányok, de szerintem sokszor csak belemagyarázzák és alibiként használják, miközben az életmódjukban keresendő a hiba.
2013. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!