Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít drasztikus fogyásnak?

Mi számít drasztikus fogyásnak?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 1 hónapja költöztem el otthonról, külföldre. Ezalatt az idő alatt vagy 7 kg, vagy 10 kg ment le rólam (azért írom ezt, mert mielőtt kijöttem volna, lemértem magam, csak lehet rosszul emlékszem a kezdőpontra).

Annyi változás van az életemben, hogy reggelizek és délben vagy van időm ebédelni, vagy nincs, de ilyenkor is eszek legalább 2 gyümölcsöt és fél 6 körül van a rendes, nagy "estebéd", amikor tényleg normális főtt ételt eszünk. Utána még szoktak 8 körül enni, de azt kihagyom, otthon sem szoktam akkor enni.

Illetve hétközben is, de inkább hétvégén rengeteget sétálok. Hétvégente mindennap megyek 22-25km-t, hétköznapokon pedig 11-13 km-t.

Többen otthon aggódnak értem... pedig nem érzem azt, hogy baj lenne.

Szerintetek a fentiek fényében az én fogyásom drasztikus?!


2013. szept. 15. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekik biztos furcsa a változás, lehet, belejátszik a stressz is a fogyásodba. 1 hónap alatt 10 kg nem biztos, hogy egészséges, de ha kiegyensúlyozottan étkezel és ahogy írod, sokat mozogsz, és jól is érzed magad, akkor nem hiszem, hogy gond. Meg hát az itthoniak nem folyamat közben láttak, hanem elmentél, és utána -10 kg-mal láttak újra.
2013. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Otthoniak csak képen láttak, még van 1 hónap, amíg hazalátogatok... :) De nyaggattak, hogy most már mérjem le magam.

Igazából nem vagyok stresszes. Ennyire nyugodt, kiegyensúlyozott még soha nem voltam, mint itt, ahol most élek.

A mozgás pedig szinte hiányzik, ha nem sétálok mindennap. Ma is sikerült 20-22km-t kutyagolni.

2013. szept. 15. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem minden rendben! Jó, hogy megtaláltad a helyed! :D
2013. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!