Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le drasztikus...

Hogyan fogyhatok le drasztikusan, de megis jol?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy mint nem drasztikusan és jól.


Előveszed a kis zöldségedet, halat, húst és megreggelizel (ha eddig még nem tetted).


Az egyszerűség kedvéért legyen 2-3 étkezéses nap, később ugyan ezt megismételed, és végül 3. alkalommal is.


A 2. étkezés ha úgy alakul lehet gyümölcs, bár ilyen drasztikus elhatározásoknál fölösleges gyümölcscukorral lassítani a fogyást.

2013. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked segít-e de én ezt csinálom:

Az étrendemből kiiktattam a tésztát, krumplit, kenyeret, a szénhidrátokra nagyon odafigyelek , napi 5x eszek keveset, valamint járok úszni, konditerembe és röplabdázok. A csokit süteményeket messze elkerülöm , helyette elrágcsálok egy almát. 3 hét alatt 4 cm-rel lett kisebb a derekam :D mondjuk elég duci vagyok szóval csak az első fázis ilyen gyors :/ A belgyógyászom mondta, hogy így csináljam, valamint hogy kerüljem a sót ( !!) túlzott mennyiségben mert az megköti vizet. Apropó víz, napi 3 L! Én a cukor helyett nyírfacukrot használok ( xilit) a fehér lisztet pedig zabliszttel rozsliszttel helyettesítem.( csak mértékkel ezekkel is )

Remélem adtam hasznos tanácsokat! :D

2013. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A drasztikus alatt remélem nem a gyorsaságot, hanem a mennyiséget érted.
2013. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!