Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a napom?...

Nagyon elrontottam a napom? Már is hizhattam? Kivagyok.

Figyelt kérdés

3 napja fogyozok egészségesen étkezem, nincs csoki,süti stb...de ma bettem lángost csokit,pörköltöt is ettem midnent amit találtam:((((

nagyon kéne fogynom de ma rámtört:S

ha holnaptol folytatom ujra ahogy eddig nincs elveszve minden?


2013. szept. 15. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A kis 3 napos történeteddel még el sem kezdted, szerintem 1-2 hónap múlva értékelj helyzetet. Egyébként mit értesz fogyózás és egészséges étkezés alatt? Mert amit ilyenkor gondolni szoktatok azzal ritkán szoktatok sikereket elérni, csak mondom ahogy nézegetem itt a kérdéseket.
2013. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
istenem de hulye emberek vannak...
2013. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"holnaptol folytatom ujra" => ezt inkább ne folytasd! nem biztos, hogy híztál, de az előző 3 napot odavágtad szerintem. Ha már beindul a fogyás, akkor később belefér egy kilengés, sőt jót is tesz egy kis összezavarás, de nem az elején! Valóban, ezt még el se kezdted. És ne holnaptól folytasd, mert akkor éjfélig még bevágod a fél hűtőt nyugodt lelkiismerettel, ha fogyni szeretnél, akkor azt kell mondani, hogy MOSTantól!!!!
2013. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!