Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ezekről a testrés...

Hogyan tudok ezekről a testrészekről a leghamarabb lefogyni? ( kar, has, comb, csípő) segitsen valaki!

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 22:39
 1/7 anonim válasza:
Combról guggolásokkal, kitörésekkel. Ajánlom Bíró Ica edzés prgramjait. ha rendesen csinálod pár alkalom után már elkezd meglátszani. :)
2013. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

szia! én a karomról úgy fogytam,h karkörzéseket csináltam. De nem nagy ívben, csak kicsiben. Mondjuk nem tudom,h ez így mennyire érthető, bocsi. Jobban nem tudom elmagyarázni.

A has nehéz ügy, én pl. csak úgy tudok fogyni a hasamról,ha nem eszek. De ezt szó szerint kell venni.(persze nem direkt koplalásról beszélek, sajnos elég sokat betegeskedtem idén,aminek fogyás lett az eredménye,mert nem volt étvágyam,stb...) Ha tornázom,akk a csípőmről és a combomról megy le a leghamarabb,a hasamról nagyon pici megy le. Egyébként a fogyás nagyon egyénfüggő szerintem. Az a lényeg,h mozogj, és majd fogod látni,h neked mi válik be. Mert nekem pl. a futás nem jó, viszont az aerobik és a jóga igen. A mozgás mellett igyák sokat, és étkezz normálisan. Mondanám,h egészségesen,de, ami neked jól esik, csak kicsiket. Ne zabálj, magyarul megmondva. Hát lehet ,h nem pont a kérdésre válaszoltam, de azért rem,h segítettem. :)

2013. szept. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

helyi zsírégetés NINCS !!!!

fogyni pedig diétával, mozgással, de leginkább életmód váltással !

2013. szept. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó leírta, remélem tömör és érthető.. Érthető volt amúgy?
2013. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Érthető igen nem kell hülye gyereknek nézni:)

Köszi mindekinek:))))

2013. szept. 22. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, láttad már milyen kérdéseket írnak ki, és milyen 'beszélgetések' folynak ezen a fórumon? Magadra ne vedd, de igen, abból kell kiindulni hogy itt kifejezetten primitív véglények kérdeznek/írnak. Miért? Mert erre lehet következtetni abból amiket itt olvashatsz.
2013. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

húú hajnalban nem is figyeltem, mit írt az első két válaszoló, azéé' ez arany ezt megtartjuk:


szia! én a karomról úgy fogytam,h karkörzéseket csináltam. De nem nagy ívben, csak kicsiben.


:DDDDDD

2013. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!