Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti melyik napszakban "ebédezte...

Ti melyik napszakban "ebédeztek? "

Figyelt kérdés
Tehát mikor esztek főtt ételt. Van aki este? Számít ez valamit a fogyókúrában?
2013. okt. 1. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Változó, 4 és 7 között szoktam, némileg alkalmazkodva a párom napirendjéhez, de nem tenném, ha nem esne nekem jól. Esti típus vagyok.


Régen 4 és 9 között volt az ebédem, 9-kor akkor, amikor túlórázás után mentem haza s álltam neki főzni (sokkal jobb, mint napközben kifőzdében, zajban, nem békében enni nem saját főzésű ételt). Viszont ez csak a kezdet, el tud nyúlni órákig, nem szoktam egy menetben ebédelni.


Nem tudom, számít-e, de nekem csak így a jó. Nem szoktam foglalkozni azzal, hogy mikor mit eszem. Hedonista vagyok, amit kívánok és az étrendembe fér, azt eszem. A szénhidrátot úgyis igyekszem minimalizálni (speciális dedikált napok nélkül nem igazán megy :P pedig elméletben lehetséges), a másik kettő pedig nem gond.

2013. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha dolgozom, 12kor (nekem ez marha koran van...:S), ha nem, valtozo. Van, hogy egesz nap nem eszek fött kajat, van, hogy csak levest (pl ma).

En este mar nem kivanok nagy kajat, szerintem nem is erdemes este fött kajat enni. Kiveve talan rantottat. De majd jönnek a nagyok es megmondjak. :)

2013. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy alakult egy ideje, hogy nagyon korán, 11 körül.

Ugyanis 4:50-kor kelek, fél 7-kor reggelizek (akkor sem sokat), így 11-re már nagyon éhes vagyok. Az a fő étkezésem.

2013. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan 5 körül...:D De amúgy akkorra vagyok körülbelül kész a súlyzózással, és vissza kell pótolni a raktárakat.:)
2013. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban általában az ebéd és a vacsora is főtt étel. Ha nincs kedvem főzni, vagy az ebéd elfogyott akkor eszünk hideget. Szerintem nem számít a fogyókúrában. Én mondjuk jobban jól lakottnak érzem magam a főtt kajával.
2013. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fél 4 körül ebédelek, mert akkor érek haza a suliból, utána már uzsizni nem szoktam, hanem vacsi 7 körül, ami szintén főttkaja :)
2013. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!