Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni (tornával),...

Szeretnék fogyni (tornával), de nem tudom, h miket és mennyit csináljak. Tippek?

Figyelt kérdés
163 cm, 75 kg(lány). Szeretnék fogyni min. 10 kg-t nyárig. Tornával. Miket kéne csinálnom, és mennyit? Meg kb. mennyi időt kéne erre szánnom? Leginkább combról és hasról kéne. Előre is köszi a válaszokat:)

2013. okt. 14. 00:49
 1/3 anonim válasza:
szia :)) probalkoztal mar a minden napi felülésel?:) és a futásal?:) szerintem azzal fogyhatsz sokat:))
2013. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én minden reggel vagy este szoktam csinálni 25-30 felülést.

Hát combról.. nem is tudom.. :// Próbáltad már azt hogy 30 percet vagy 1 órát ugrálsz/táncolsz a zenére? Lehet az segítene :) 1 héten legalább 3-Szor futni. Guggolhatsz is szerintem az is jó :)) vagy menj el eddzőterembe,ott is lehet fogyni. Egyél többször keveset. Egyél zöldséget, gyümölcsöt. Hát ennyi jutott eszembe így spontán :)

ja és még sportolhatsz is :)

~lány~

2013. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld kéz:)
2013. okt. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!