Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le ilyen...

Hogyan fogyhatok le ilyen sűrű napi programmal, Komoly szándékokkal komoly válaszokat kérnék?

Figyelt kérdés

Nos, amivel kezdeném:

17éves lány vagyok,160cm,63kg. 8évet kosarlabdaztam,2evet fociztam,6evet versenyszeruen lovagoltam,most pedig teniszezek.

Ennek ellenere a combomon,illetve a hasamon van nemi felesleges zsir.

( [link] )

Amikor3eve elkezdtem a kozepiskolat, remgetegen csufoltak. Ott, azon a ponton osszetortem. Akkor még minden nap lovagoltam, napi1,masfel orat. Ennek ellenere ok megis kovernek lattak, csufoltak, vagy csak valakit piszkalni akartak..nem tudom.

Egy atlagos mai,magyar diaknak szerintem lehetetlen, hogy oda tudjon figyelni magara, ugyanis reggel reggelizem (altalaban 1vagy 2tojas,attol fugg mennyire vagyok ehes) plusz 1piritos. 7.15kor mar oram van,2re hazaerek joesetben, megcsinalom az ebedemet (natur csirkemell,friss salataval), majd rohanok edzésre 3ra (heti3x),majd fél5korul hazaerek, lecke iras, stb. Az etkezesek kozott altalaban almat eszek,almafuggo vagyok... azt valahogy barmikor meg tudom enni:)

pihenni semmi idom nem marad... Es meg emellett kellene azert egy kis szorakozas is, es persze minimum8ora alvasnak meg kellene lennie. Igy lenne boldog a szervezete,,es en is. De ez nem lehetseges,annyi a tanulnivalo.


A celom -15kg. Ha ez sikerulne, akkor en lennek a legboldogabb ember a vilagon. Szeretnek en is jol kinezni, es nem tagadom, jol esne, ha neha 1-1srac megnezne azert, amilyen vagyok, vagy csak egyszeruen azt mondaná: hu de csinos vagy!


Nos, ilyen kb egy napom... Hetfon,kedden, illetve penteken jarok teniszre, a tobbi napon szoktam futni, kutyatsetaltatni,de nem mindig, mert egyszeruen annyira elfaradok a nap vegen, hogy nincs erom elmenni futni....(amikor futok akkor MINIMUM4km-t futok, altalaban 1-1,5 orat szoktam futni)


Szeretnek KOMOLY tanacsokat, jo otleteket, hogyan erhetem el minel hamarabb,minel hatasosabban,minel tartosabban a -15kg-os celomat!


Előre is köszönöm, és elnézést,hogy ilyen hosszúra sikeredett.

:)


2013. okt. 15. 19:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ertelmezzetek a szavakat.-.-MINIMUM ha tuftok akkor4kmt futok, de egyebkent 1-1.5orat szoktam futni, ami nyilvan tobb mint4km. Altalaban 11-12kmt futok ez ido alatt
2013. okt. 16. 15:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nagyon elcseszel az étkezéssel, ha 11-12 km futással nem fogysz...
2013. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
160cm-hez 63 kg hol sok?! Főleg, ha ennyit sportoltál, izom is van rajtad rendesen...szerintem ne változtass semmit, jól csinálod :)
2013. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!