Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » össze vagyok zavarodva és...

össze vagyok zavarodva és leszeretnék végre fogyni már! DE ezt suliban hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

sorolom hogy mi a helyzet.

reggel 7-délután 3-4ig a suliban vagyok nem tuom mit egyek menzás nem vagyok nem is leszek!

hazaérek mit egyek délután??

vacsorára mit egyek?

mert a hétvége az oké összeállitottam de hétfőtől-péntekig nem tudom ...mit egyek reggeli?ebéd?uzsira hazaértem??


2013. okt. 18. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát több mindentől függ. Vegetáriánus vagy-e, paleós vagy-e, sportolsz-e (ha igen, mennyit és mit), laktózérzékeny vagy-e, stb.


Reggelire (Akár suliban is megeheted, amikor beértél, nem romlik meg.):

- zabkása sósan (vízzel, NEM tejjel) egy kis szeletelt mandulával a tetején VAGY édesítőszerrel+reszelt almával, fahéjjal, keserű kakaóporral, lehet variálni

- teljes kiőrlésű kenyérből/zsömléből szendvics sonkával, paradicsommal

- 2 főtt tojás paradicsommal, egy kis szelet kenyérrel



Tízóraira:

- valamilyen gyümölcs (1 nagy alma, pár szilva, 1 banán, 2 narancs, stb)

- Cerbona müzli (van kakaós és gyümölcsös is csökkentett cukortartalommal)

- egy kis adag zabkása

-natúr joghurt vagy kefir


Ebéd:

- egy kis kolbász paradicsommal, uborkával, retekkel, stb.

- ugyanaz, mint a reggeli


Uzsonna:

- zsírszegény túró sósan, zöldfűszerekkel vagy édesen édesítőszerrel (ha kicsit felvizezed, krémtúró állagú lesz)

- tojás

- hal (konzerv, sült, ecetes - ha cukros paradicsomos trutyiban van vagy olajban akkor csak a halat edd ki)

- sonka

- egy marék mandula, dió, mogyoró, kesudió

- light mozarella

- sült csirkehús

- natúr joghurt vagy kefir


Vacsora:

- túró

- húsok

- sajtok (csak keveset)

- zöldségsaláta

- tojás



Emellé igyál sokat, mozogj minél többet és hüvelyeseket leszámítva a zöldségek napszaktól függetlenül mehetnek nagy mennyiségben is.


Ha sportolsz (futsz, kosarazol, kajakozol, stb.), akkor több szénhidrátot is ehetsz. Ha nem, akkor figyelj rá, hogy e fogyassz belőlük túl sokat.

2013. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* ne fogyassz
2013. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!