Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vakinek használt a Gastroyalos...

Vakinek használt a Gastroyalos "zsirégető klub"-os kaja? Tényleg le lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés

#Gastroyalfogyas
2013. okt. 20. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bolond korszakomban megrendeltem. Három hónapig fizettem, lement vele 11 kg. Aztán mondom, de jó, örültem mint majd a farkának. Amint leálltam a kajájukkal vissza is jöttek a kilók kamatostól. Pedig ugyanazt ettem gyakorlatilag és ugyanannyit, amit gastroyalék adtak.
2013. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*majom a farkának
2013. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem :) hát azért én is kiprobálom :)
2013. okt. 20. 13:03
 4/8 anonim válasza:
Szia! Nekem ismerősöm kipróbálta, olyat, hogy minden kaját onnan rendelt, magának nem is főzött, még a vizet is tőlük vette (lúgosító víz meg valami algás cucc, aminek undorító íze volt, megkóstoltam). Az igaz, hogy tényleg tök sokat fogyott tőle, de egy idő után már annyira megutálta, hogy több landolt a kukában, mint a szájában. Aztán meg persze a kilók visszajöttek...
2013. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah értem,hát azért kipróbálom:) köszönöm szépen a kommenteket
2013. okt. 21. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
A férjem ette egy ideig, ő is fogyott picit majd visszahízta. De amíg azt ette, rém büdös volt :(.
2013. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hitman30 válasza:
olvass testépitésröl szóló oldalakon,és akkor megérted hogy lehet zsirmentesnek lenni!
2013. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
büdös? azt meg hogy?
2013. okt. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!