Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek bevált? Nektek használt...

Nektek bevált? Nektek használt a léböjt diéta. én a hasamról szeretnék fogyni szerintetek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:29
 1/9 anonim válasza:
Hasra egyáltalán nem jó. Anno lement 2 hét alatt 4 kiló, ami aztán 1 hét alatt vissza is jött. Nekem egyvalami jön be: napi 5-8 km futás, amitől szuper jól érzem magam és mellette azt ehetek amit csak akarok. Nincs csodaszer !!!!!!!! Mozgás, mozgás, mozgás.
2011. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagynéném lefogyott tőle (és meöregedett). Aztán pár hét múlva visszahízta. Szerintem marhaság. Inkább sportolj!
2011. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
megöregedett*
2011. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ledarálod a csirkét, zöldségeket és olajos magvakat, gyümölcsöket oszt felöntöd vízzel, és megiszod, akkor mehet ahogy csak akarod.
2011. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú ez a legutóbbi nagyon tótdanis étrend :D Még ajánlhatom mellé a tésztaszűrőn átmosott halat pufirizzsel, esetleg a pácolatlan natúr csirkét hagymával összedarálva kisütve!
2011. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor a Tóth Dani is léböjtölt :D
2011. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek...:D
2011. dec. 24. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:
de tényleg, turmixoltál csirkét? :D
2011. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

semmi tudományosan igazolt alapja nincs a léböjt hasznosságának.én több, mint 100 ezret kiadtam egy visegrádi böjkúrára.

érdekes volt, a kúravezető csesztetett, mert nem másztunk vele hegyet, miközben teljesen legyengült állapotban voltunk. némi fogyás volt, de az vissza is jött hamar. szóval szerintem felesleges. érdemesebb visszafogottan, kiegyensúlyozottan enni és sokat mozogni.

2013. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!