Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Különböző "kövérségek"? H....

Különböző "kövérségek"? H. ülye kérdés, nehéz elmagyarázni.

Figyelt kérdés

Megpróbálom körülírni. Butaságnak tűnhet, de engem érdekel. (A gugliban nem találtam rá magyarázatot, valószínűleg rossz keresőkulcsot adtam meg.)


Vagyok én és egy barátnőm. Mindketten 23 évesek vagyunk, 172 centi magasak és 80 kilók, és homokóra típusúak. Én most fogytam 30 kilót, de nem lóg a bőröm. Ő most hízott fel 25 kilót. (Tehát, hogy egy súlyban legyünk, én fogytam, ő meg hízott.)


Én szörnyen löttyedt vagyok, amolyan "karfiolosan" kövér, fodrozódik rajtam a háj.

Barátnőm épp az ellenkezője: feszes mindenhol, és egyáltalán nem rezeg rajta a háj. Ruhában én nézek ki vékonyabbnak (ugyanaz a méretünk pedig), viszont ő kötöttebb, feszesebb ruha nélkül. Egyáltalán nem lötyög sehol!


A kérdésem pedig:

Először is, világos e a két véglet?

Másodszor pedig: ez mitől függhet, hogy ő olyan én pedig emilyen vagyok? Köze lehet a fogyás-hízás különbséghez?

Harmadszor: Melyiket könnyebb leadni sporttal és diétával?


2013. okt. 21. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A te borod valoszinuleg azert lotyogos, mert (1) gyorsan fogytal es megnyult a borod vagy (2) nem sportoltal eleget, igy nem volt ami segitsen a bor feszesiteseben.


Ha karfiolosan vagy kover, akkor igenis log a borod. A baratnod most hizott, neki nincs ami logjon, ezert tartja ossze feszesse a bore. Ha majd fogy o is sokat, akkor majd rajta is logni fog.


A fogyas mindkettotok eseteben ugyanakkora esellyel tortenik meg, de neked erdemesebb lenne tobbet sportolnod, hogy probald magad feszesebbe tenni.

2013. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Világos.

Mitől függ! Genetika. Az ő kötőszövete feszesebb, a tiéd lazább. Sajna ez van.

Harmadikat nem tudom, de szerintem ez is egyénfüggő, de nem. Kötőszöveteken múlik, hanem az anyagcserén. Van aki könnyebben, gyorsabban fogy, van, aki megszenved vele.

2013. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"viszont ő kötöttebb, feszesebb ruha nélkül"


Több izma van a zsír alatt.

2013. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a barátnőd jóval izmosabb mint te.
2013. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ezen mit nem lehet érteni? Te lefogytál, és a nyúlott bőröd lóg, és fodrozódik, mert eltűnt alóla a zsírpárna egy része és miután karfiolos vagy, nyilván narancsbőrös...

Ő meg most hízott, még feszül rajta a bőr. Egy idő után neki is megnyúlnak a szövetei, már csak pusztán attól hogy a háj feszíti fel-le bármilyen mozgásnál. Járásnál is. Ilyen voltál te. Innen meg elkezd fogyni, csak plöttyedt lesz.

A világ legnagyobb hülyesége elhízni. Sosem lesz már normál testű az ilyen. A bőr, az inak nem húzódnak vissza, a csontok nem egyenesednek vissza...

2013. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!