Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hetes fehérjepor diéta....

4 hetes fehérjepor diéta. Vélemények?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy hónapos intenziv T. diétába kezdett, ami napi 3-5 pohár turmixot jelent. Mást nem is fogyaszt, emellett futni jár. Egészséges ez? Mennyit lehet tőle fogyni?? Jojo effektus fenn áll? Ha javasolt, akkor én is belekezdek, de azért szimpatikusabb egyelőre a zöldség-gyümölcsalapú, fehérjedús táplálkozás. ( mondjuk ez gondolom lassabban hoz eredményt )

Egyébként mindketten 178 cm es 60 kg körüli lányok vagyunk.



2013. okt. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem többet érsz vele, ha a zöldség-gyümölcs, fehérjedús kajálást választod.


Az igazság az, hogy 3-nál több adagot nem kéne meginni fehérjeporból... 2/ttkg-os fehérjemennyiségnél is 3 lenne a maximum, mert az kb 60 gramm fehérje. (ha egy adag 20g-os)


Szóval jobb napközben husi, hal, tojás, este túró. És fogyasztani 1-2 adag turmixot.


Pluszba kell egy kevés szénhidrát is.

Ráadásul ilyen paraméterekhez vagy semmi feleslegetek nincs, vagy semmi izmotok.

2013. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj, így egyértelműbb. 2/ttkg-ból (itt 120gramm) MAXIMUM a felét ajánlják porból, ami 60gramm=3 adag.
2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én anno 2 kg-t fogytam vele, de teljesen kikészültem a végére és természetesen pillanatok alatt visszajött.

Arról nem beszélve, hogy szerintem iszonyatos kalóriatartalma van és a bevitt fehérjemennyiség is csak akkor nem sok ha naponta edzel mellé.

Így utólag visszagondolva baromi egészségtelennek tartom ha valaki tényleg csak és kizárólag ezt fogyasztja.

Én az általad említett zöldség-fehérje kombóval látványosabb eredményt értem el.

2013. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amire a kérdező gondol, nem fehérjepor, hanem a nem lehet leirni a nevét por, mivel kimoderálták már... szóval annak magas a kalóriatartalma, reklámozták minden fele, és igazából kevés benne a fehérje,sok a szénhidrát...kedves kérdező nézzétek meg a csomagolását milyen értékeket ir rajta.
2013. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!