Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétához tudtok ajánlani...

Diétához tudtok ajánlani finom és olcsó, no meg hatásos fehérjeport?

Figyelt kérdés

NEM tömegnöveléshez, hanem DIÉTÁHOZ szeretnék venni fehérjeport, amiből tudok készíteni turmixot itthon. Nem szeretném a legdrágábbat megvenni..

Esténként szeretném inni, vacsi helyett, mondjuk 2 naponta.



2013. júl. 3. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A fehérjepor, az olcsó, a finom, és a hatásos az nem működik.
2013. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy. Akkor szimplán diétához milyen fehérjeport ajánlanátok?
2013. júl. 3. 21:36
 3/21 anonim ***** válasza:
Fehérjepor nélkül is lehet fogyni.
2013. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Olyan embertől is kapok választ, aki a kérdésemre válaszol? :)

Fehérjepor nélkül is fogyok, de szeretném kipróbálni és az esti vacsorámat azzal pótolni. Ráadásul kedvelem az ilyesmit és szerintem ízlene is (még nagyon régen megkóstoltam).


Annyi a kérdésem, hogy diétához, fogyáshoz milyen/melyik fehérjeport ajánljátok, amiből tudok készíteni estére turmixot? Van itt olyan ember remélem, akitől kapok értelmes választ is.

2013. júl. 3. 21:48
 5/21 anonim ***** válasza:

hhh.... najó, válaszolok rendesen, de előtte megkérdezem: miért nem eszel vacsira húst, tojást, halat, túrót, stb?

(ez csak egy szimpla kérdés, nem belekötés)


Amúgy ha csak este innád, és hogy leküzd az édes íz utáni vágyad, vegyél kazeint.

ui.: ettől nem fog jobban menni a fogyás, ugye tisztában vagy vele? :) (nem "csodapor")

2013. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Első kérdésedre:

Azt eszek én általában. Vacsira főként zöldséget vagy tojást szoktam, de változó.


A kazeinről még életemben nem hallottam, de mindjárt rákeresek a gugliban, hogy mi az.


Igen tudom, hogy a fehérjepor nem csodapor. Azt is tudom, hogy nem fog tőle jobban vagy gyorsabban menni a fogyás, nem is a célom.


Szeretném a szervezetemnek biztosítani a megfelelő fehérje mennyiséget és emellett az ízére is vágyom, hogy igyak valami finom ízeset is, ne mindig csak vizet. Estére a napi mozgás előtt valamennyivel pedig pont jó lenne. Kielégítő választ adtam? Ahhoz képest, h én vagyok a kérdező. ;)

2013. júl. 3. 22:11
 7/21 anonim ***** válasza:

A napi mozgás előttre ne fehérjeport igyál. Hanem lassú felszívódású szénhidrátot, hogy legyen energiád, hogy végigvidd az edzést.


Visszatérve a kazeinre: ez egy lassú felszívódású fehérje.

Kazeint tartalmaz a bizonyos mértékben a túró is.

2013. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Este már nem fogok szénhidrátot enni, legalábbis kifejezetten azt, biztos, hogy nem.

Néha túrót is eszek este.


És mozgás előtt miért nem jó a fehérjeturmix?

Egyébként még mindig nem kaptam választ a kérdésemre.

2013. júl. 3. 22:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Mozgás előtt szénhidrát kell, anélkül hamar elfogy az erőd, és abbahagyod a mozgást. A szénhidrát mozgás során úgyis felhasználódik. Fehérjével nem fogsz energiát nyerni.
2013. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Okés, ha már ketten mondjátok.

Viszont akkor mit csináljak? Én este szoktam mozogni, utána már nem eszek, előtte viszont (nem közvetlenül előtte) vacsizok. Viszont vacsira kilőve a szénhidrát.

2013. júl. 3. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!