Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alakból milyen diéta,...

Ilyen alakból milyen diéta, milyen mozgásforma segítségével lehetne fogyni? (kép)

Figyelt kérdés

Akárhogy kerestem, ez a rajzolt kép mutatja meg legjobban, hogy milyen vagyok: [link]


És valami ilyet szeretnék:

[link]


Még egy pár infó: Iskolába járok, szóval a tízórai nagyon fontos nekem, reggel pedig nincs sok időm reggelit készíteni. Általában csak bekapok valamit. A másik az, hogy eléggé szegény a családunk, nincs esélyem külön főzni, és fitness terembe járni...



2013. okt. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alsó képen lévő kép a tiédhez képest elég sok idő, na meg eléggé mozgásigényes, mivel írtad az anyagi okokat, jobb lehetőség híján én a mezei "kalóriacsökkentőset" mondanám. Elég hülye szó ez a kalóriacsökkentés, nem azt jelenti hogy ugyanolyan eredményt érsz el azonos kalóriamennyiségű sütivel, vagy azonos kalóriamennyiségű a lehetőségeidhez mért normális kajával.

A legcélravezetőbb a szálkásító diéta lenne a hozzávaló edzéssel, de ott elég sok drága húst kell enned, alternatívaként megteszi a csirkemell helyett a comb, vagy a legolcsóbb fagyasztott hal, de ha még így is sokallod ezeknek az árát akkoris gondolj bele, ha ebből kevesebbet eszel mindig jobban jársz mint a tápanyagilag szart nem érő párizsival ár/érték arányban. Ja és cukros szarok ugranak, na meg a tv-ben reklámozott fitness meg egyéb hangzatos szlogenű cukros vackok, akkor már inkább legyen a fehér kenyér, az is szar, de legalább jobban kitömi a bendőt.


Ezekről a dolgokról rohadt sokat lehetne írni. De tanulmányozz át szálkásító diétákról szóló írásokat.

Ismerd meg a neten lévő tápanyagtáblázatokat, amikből tudsz puskázni hogy melyik kajában mi van. Valahogy ezeket gyúrd össze és ezt próbáld az anyagiakhoz képest a legjobban kihozni.


Ja és fogyás alatt izmosodni nem fogsz maximum izmot megtartani valamilyen mértékben, tehát keress rá otthon elvégezhető kondicionálós edzésekre, valamint az aerob edzésre.

2013. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha megtanulsz főzni, akkor rádumálhatod (azaz azt főzöl, amit te akarsz) a családot a jóra. Most van sok gyökérzöldség, tök, káposzta olcsón. Tessék ezekből többet enni.

Nekem reggelire, amikor nincs étvágyam meg hétközben amúgy sincs idő nagyon főzőcskézni, a keménytojás jól bevált. Megfőzök 10-et előre, és lehet enni, amikor akarod. Viheted iskolába is. Csomagolni sem kell.

Mozgásra: táncolj. Otthon is.

2013. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádni való pocik *-*
2013. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemigaaz fúj én utálom >:P
2013. okt. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!