Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a zsírégető megemeli a...

Ha a zsírégető megemeli a pulzusod akkor szednéd?

Figyelt kérdés

diéta és sport mellé gondoltam befektetek egy thermos zsírégetőbe, nem volt olcsó, egy dobozzal gondoltam, max kettővel ha épp lesz pénzem, azt ennyi, ha használ, ha nem.

Viszont közben mértem a pulzusom, és ez nekem megdobja, a nyugalmi 86 körülit felviszi 96-106 körülire. És aerob edzésnél is sokkal kevesebb kell, hogy elérjem az optimális pulzusszámot (kvázi kevesebbel gyaloglok/futok). Ez természetes és okés, vagy hagyjam abba a szedését, mert nem egészséges így? Nagyon bánnám, ha ki kéne dobni az ablakom ennyi ezer ft-ot, de persze első az egészség, de lehet, hogy ez természetes, sőt elvárt egy ilyen szertől.


2013. okt. 31. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Thermo zsírégetőnél mire számítottál? Ezeknek az a lényege, hogy stimulánsokkal vannak tele
2013. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!