Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kcal könnyű fizikai...

Nikca kérdése:

1200 kcal könnyű fizikai munka melett elegendő? Heti fél vagy 1 kg szeretnék fogyni!

Figyelt kérdés

Mostmár semmit se értek,az orvosok 1200 kcal javasolnak,amivel semmilyen mozgás mellett heti fél kg lehet fogyni. Én kézilány vagyok egy konyhán,mosogatás,takarítás,zöldségpucolás.Az érdekelne hogy elég az 1200 kcal napi 4-5 étkezésre elosztva?


Mai kaja:


Reggel: 8 dkg rántott cs.mell,fél kifli

Ebéd: Mivel oktatáson voltam,6 db fornetti pogácsa,de amúgy saláta szokott lenni grillezet csirkemellel


Uzsi: Fitness müzli


Vacsi: csirkemell sonka abonettel és light vajkrémmel. (3 szelet)


A napi kajám,amúgy reggel általában abonett,vagy puff rizs csirkemellel,ubival,light sajttal.

Tízóraim általában egy alma,vagy mandarin

Ebéd: vagy grillezet csirkemell üresen,vagy salátamixel,vagy savanyusággal

Uzsi: 1 db activia joghurt

Vacsi ua mint reggel,vagy pedig shake por.


De azért szeretettel várom az étrend összeállításokat. (Tojást) nem szeretem!Köszi!


2013. okt. 31. 18:37
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
napról napra nehezebb,sosem tudom mit egyek,hogy ne menjek túl az 1200 kcalon.nekem a csirkemellen kivül semmi jó nincs az étrendembe. ja de a shake por néha azt iszom egy kaja kiváltása miatt.Ultra loss.
2013. nov. 12. 11:28
 22/25 anonim ***** válasza:

Ultra loss, az elég gyenge. Pont beleillik abba a vonalba ami Rád jellemző lehetne.


Elhitted, hogy 1200 kcal alatt kell enned, elhitted hogy az ultra loss nem egy ócska sz.ar, nem eszel finom húsokat, zsírt csak a száraz csirkemellet. Rajtad áll hogy változtass.. Én pl. keveset foglalkozom a kajálással, tudom mit lehet enni (hal, tojás, hús, hús, hús, zöldség, gyümölcs, olajos mag) és eszem ha éhes vagyok.. nem ekörül forog az élet. Kerülöm a glutént a tejet és a sok szénhidrátot, az emberek 95%-ának elég ha ennyit megfogad.

2013. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
valakinek konnyen megy valakinek nehezen. gondolom nem 130 kg vagy utolso hozzaszolo. :) en eddig kb 3000 kcal ettem. most 1200-1400 korul...
2013. nov. 12. 12:18
 24/25 anonim ***** válasza:
hagyjátok a kérdezőt még legalább 1-2 év csalódás kell neki, hogy higgyen azoknak akik már lefogytak... vagy soha nem enged a saját hülyeségéből
2013. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

nem, valóban. 75 kilós sportos alkatú férfiként, de mivel már most úgy eszem ahogy, nem esélyes különösebben hogy 130 kilós legyek.


nem eszem glutént, nem eszem tejet és nem szedek gyógyszert, ha haldokolnék sem szednék be gyógyszert ami a hormonrendszeremet tönkretehetné. hiszen eleve nem hiszek ezekben.. esélytelen hogy ilyeneket szedjek.


Így aztán .. zöldségektől és zsírtól, hústól az életben nem fogok elhízni. Kizárt, ezért sem kell azon agyalnom, hogy mennyit eszem. Pont annyit amennyi jólesik, meg egy kicsit pluszba.. de az is jólesik, de én napi 2-3 órákat edzem mondjuk, nálam jöhet a plusz igazából.


Ha nem edzenék ennyit, akkor egyszer jóllaknék oszt csókolom, plusz akkor nem kell rizst enni.


De te még ott tartasz, hogy activiával, gluténnal és shake porral (összetétel?) is gyengíted a hormonrendszeredet, emellett NEM qigongozol, keményítőt eszel. Ezek mind mind apró problémák, ezeken változtathatnál.

2013. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!