Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy pusztan...

Miert van az, hogy pusztan 2-3kilo felesleg van a hasamon, csipomon es karomon, es meg sem tudok megszabadulni tole?

Figyelt kérdés

5kilot mar leadtam.

A labaim mar vekonyak, sot tulsagosan is, a felsotestemen meg meg mindig ott van a felesleg...

Hogyan szabadulhatnek meg tole?


Ui.: tudom, hogy nincs helyi zsiregetes...amitol megszabadultam zsir eddig, az labrol, meg kisebb mertekben hatrol es csiporol ment le.


2013. nov. 5. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem 2-3 kg ZSÍRfelesleged van, hanem több.

A mérleg önmagában semmit nem mutat meg, nem mutatja meg a legfontosabbat az izom és a zsír arányát, ettől függ, hogy az ember hogyan néz ki.


Csodák továbbra sincsenek: diéta (szálkásító) + sport (súlyzós és aerob/kardió edzések) a megoldás, nincs más.

2013. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
BMI-m alapjan majdnem hogy a sovany kategoriaban vagyok :)
2013. nov. 6. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

A BMI sem mutatja meg az izom és a zsír arányodat...

Rengeteg vékony, izomtalan, de hájas ember van, főleg a nők körében, csak nyáron ki kell menni a strandra és végignézni a lötyögő seggeket...

2013. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat akkor az a helyzet, hogy vekony vagyok

Nem tul izmos

Es a felsotestem hajas

De tobb zsirt mar csak bztos hogy a hasambol tudok leadni..

Attol fuggetlenul hogy nincs helyi zsiregetes

Szoval akkor azt a maradek 2-3kilot jogy dobjam le?

2013. nov. 6. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
"Csodák továbbra sincsenek: diéta (szálkásító) + sport (súlyzós és aerob/kardió edzések) a megoldás, nincs más."
2013. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!