Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen vacsora?

Ez milyen vacsora?

Figyelt kérdés
18 óra körül ettem egy kis adag tök főzeléket, most 20 óra körül pedig főztem karalábét és cukkinit sós vízben és ezt eszem! Ez ugye nem hizlal és egészséges? Van olyan egészséges mintha a karfiolt nyersen enném?
2013. nov. 12. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Zöldségek, teljesen rendben vannak. Többeknek kellene így enniük.
2013. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez rendben volt. Karfiol nyersen - de megkívántam :D
2013. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor ez azt jelenti ha ilyenek lesznek nagyjából a vacsik akkor jelentős fogyás is fog lenni.

Ebédre és máskorra pedig fogyasztok amit itthon főzők a családnak, csak fél adagot eszem.



Kedves 2. Jó étvágyat hozzá ha fogsz enni.

2013. nov. 15. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Fog lenni.


Nem biztos. Sosem egy étkezésen múlik. Ha ebédre fél adag tejszínes tésztát eszel (direkt írtam a gluténos, szénhidrátdús és tejes kaját) akkor egyáltalán nem biztos, hogy egészséges irányba fog változni a tested.

2013. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!