Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetek én vékony, ha mindenki...

Lehetek én vékony, ha mindenki kövér a családban?

Figyelt kérdés

apám kb. 110 kg, anyám kb. 120 kg, bátyám kb. 150 kg, a nővéreim 60-70 kg-k...:( Mindenki 1,70m körüli, a bátyám magasabb.

Én jelenleg 62 kg vagyok és szeretnék fogyni.



2013. nov. 13. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél? Nem kötelező a szüleid példáját követned.
2013. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én értem mit akar a kérdező.


Nálunk is mindenki gurul otthon mert borzasztó egészségtelenül étkezünk. Na, itt nem a kólázásra meg chips-ezésre kell gondolni, hanem a jóóó zsíros házi kolbira, hurkára meg ropogós libazsíros kenyérre. Egy ilyen életvitel mellett nagyon nehéz volt számomra fogyni a magam kis 110 kilójából, mitöbb nem is sikerült míg el nem költöztem otthonról. Most vagyok 79 és még mindig diétázom. De ha haza megyek 3-4 napra, kivétel nélkül magamra szedek 1-2 kilót minden egyes alkalommal. Ez van.


Véleményem szerint nem lesz könnyű dolgod kérdező, azért kitartást!

2013. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát ha a családi menüből hiányzik a saláta, pl.görög saláta jellegű ételek, párolt húsok, csirkéből készült ételek és a rendszeres mozgás, akkor érthető miert akkora mindenki, mint egy elefánt...bár a nővéreid még nem olyan veszélyesek.

Fehér lisztes, cukros dolgokat sem árt mellőzni, vagy módjával fogyasztani....és akkor nem lesz semmi baj...

2013. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz! Sport és egészséges étkezés ennyi :).
2013. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!