Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelentős hízást okoz napi két...

Jelentős hízást okoz napi két tábla csoki?

Figyelt kérdés
Haverok rábeszéltek egy fogadásra, hogy ha vesznek nekem, karácsonyig minden nap megeszek két tábla csokit. Szerintetek enyni idő alatt mennyit fogok hízni?
2013. nov. 15. 11:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/L vagyok amúgy
2013. nov. 15. 12:03
 2/11 anonim válasza:
100%

Kislány, te nem vagy normális, hogy ilyen fogadásokat kötsz.

Két tábla csoki az mondjuk 1000 plusz kalória, karácsonyig az kb 40000. Ez 4-6 kiló hízást is jelenthet. Biztos ezt akarod?

2013. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lipton. ***** válasza:
52%
Nem is az hogy híznál, hanem hogy cukorbeteg lennél :) :)
2013. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem ebbe fogsz belehalni..


Attól függ miket eszel mellette, milyen csoki (tej, ét) milyen az emésztésed, egészségi állapotod, mire vagy hajlamos, mit és mennyit edzel..


Kissé komplex a kérdésed, nem gondolod?

2013. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint naponta csak két tábla csokit fogsz enni? Vagy eszel mellette mást is?
2013. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csoki mellett csökkented az egyéb ételmennyiséget a megfelelö kalóriával, akkor nem hízol semmit.


És az is hülyeség, hogy ha valaki édességet/csokit eszik, akkor attól cukorbeteg lesz.


De ettöl függetlenül nem tartom igazán jó ötletnek az ilyen fogadásokat.

2013. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem hülyeség, tapasztalat.


Minden, ami nagyon megemeli az inzulinszintet (vagy autoimmun hasnyálmirigy gyulladást okoz) az hozzájárul a cukorbetegséghez, intulinrezisztenciához. A cukros csoki is.


Ha meg cukrot eszik, nagy mennyiségben akkor igencsak valószínű, hogy a testkompozíciója romlik. Nem tud megfelelően üzemelni az emberi szervezet csoki alapú táplálkozással. A cukor nem 'táplálék'.

2013. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a napi 2 tábla csoki megfogná a hasadat is, és székrekedést okozna.
2013. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit és mit eszel mellette.

De ez már magában kb. 1200 kcal (mondjuk egy kis tábla Milka), szóval elég nehéz lesz úgy étkezned mellette, hogy a keretedben maradj...

2013. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő is, mi történne. Én valszeg nem híznék tőle, mert nehezen hízom és 1200 kalória mellé még beférne egy csomó, a csokit ellenpontozó étel. Alacsonyabb szénhidráttartalmút kérnék, állítólag van olyan. A zsírtartalma számomra kellemes.

Viszont. Édesszájú vagyok, szeretem a csokit, fogyási célok mellett is képes vagyok napi szinten csokizni (amíg meg nem elégelem, mert ez nem az, ami kifejezetten kell a testemnek, ez szükségtelen), de amikor megkaptam az első munkám s elhatároztam, hogy egy ideig veszek és megeszem egy tábla csokit, bírtam vagy 2 napig? Ha Te tovább is bírod, nem lesz kellemetlenül sok az karácsonyig?

Ez a fogadás olyan buta nekem, mint az evőversenyek. A gasztronómia nem arra van, hogy rosszullétig együnk, a testet olyasmi/akkora mennyiség befogadására kényszerítsük, amit nem akar. Adja a jeleket, de mi magasról teszünk rá. Amúgy a túl kemény vagy buta fogyókúra is ilyen.

2013. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!