Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudok...

Milyen gyakorlatokkal tudok fogyni a combomból és csípőmből?

Figyelt kérdés
Alapba sincsenek pipaszár lábaim...sajnos ez genetika. Apukámtól örököltem a vastagabb combokat. Nem igazán zsiros, hanem "erős". Azt mondja a barátnőm, hogy szobabicajjal letudnék belőle faragni.....én úgy gondolom, hogy ha rágyúrok még vastagabb lesz. Rosszul gondolom? Mit edzek, hogy vékonyabb legyen?
2009. nov. 18. 19:31
 1/2 anonim válasza:

Azt hiszem a barátnődnek igaza van. Bár ezt nem tudom megmondani, mivel nem láttam milyen az az erős láb.

Sportolsz valamit huzamosabb ideje? Mert lehet fel kéne hagynod azzal az ággal mert az pont ott erősít. De ha nem, akkor itt a genetika van tényleg. Én is ilyen alkat vagyok, és hidd el, attól még hogy nem totál narancsbőr és nem lóg, meg lötyög attól még ott az raktározott zsír is lehet.

Mindenféleképp jó ötlet a biciklizés, de a futás is segíthet, vagy a lépcsőzés.

2009. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is combos voltam, és hidd a bicaj nem túl jó ötlet! Nézz körül a környezetedben a bringások mind combosak. A futás nagyon jó, meg a guggolás, kitörés, Rubint Réka..
2009. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!