Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen 175cm és 84 kg...

14 évesen 175cm és 84 kg vagyok. Fogyni szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos azzal kezdeném mondandó,hogy nem vágyok XS-ses méretre mivel genetikából adandóan se lehetek olyan de nem is akarok. Hajlamos vagyok családfa szerint a cukor betegésgre amit a fogyással,helyes életmóddal szeretnék megakadályozni ahogy ugye bár lehet. Hetente 3x járok kondi terembe,futópad,taposó..egyéb kardió gépek. Talaj gyakorlatok,has izom gyakorlatok. Egy hónapja járok,és őszintén tetszik és szeretek járni. A kajálással baj van mert a suli mellett nehéz a helyes életmód. Eszek teljes kiör. cuccokat,meg egészségesebb dolgokat. Este nem eszek viszont nap közben néha becsúszik egy kis nasi. Mivel nem rég kezdtem el ezt a helyes életmód dolgot persze nem várok csodákat mert ahogy halmozódik az is hosszú idő volt így leadni is az lesz. Mit tehetnék még,vagy csak csináljam ezeket és várom az eredményt? Utálkozó idióta válaszokra nem vagyok kíváncsi köszi:)
2013. nov. 30. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit elkezdtél az jól hangzik, bizony ez nem megy egyik napról a másikra, kitartás kell, de nyárra már elég jól nézhetsz ki. A fehér lisztes ételeket, péksüteményeket, tésztákat, cukros üdítőket kerüld. Az nem baj, ha néha egy kicsi nasi becsúszik, a lényeg, hogy legyen mértékletesség. 14 évesen egyébként se szabad drasztikus diétát csinálni, ez így jó lesz. Este is lehet enni, csak szénhidrát és zsírszegény legyen, mint pl. csirkemell, zsírszegény túró, zöldség mehet bármikor.
2013. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ühüm :) Köszi a választ :)
2013. nov. 30. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább ez értelmes kérdés volt, nem úgy mint sok "érett" nőé, aki egy hét alatt 5 kilót akar fogyni, vagy nem evéssel sport nélkül, illetve valami csodaszertől :) sok sikert és kitartást :)
2013. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imreko válasza:

Napi 5-6 étkezés,(kisadag) természetesen gondosan összeválogatott minőségi élelmiszerekből. (Sovány húsok, túró,tojás,teljes kiőrlésü gabonák, rizs,rengeteg zöldség.

Mozogjál minél többet. A legfontosabb:hogy, NE 1 HÓNAP ALATT AKARJÁL LEFOGYNI!!!!!!

2013. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze,a szervezetnek idő kell,hogy áttérjen erre az út vonalra. Én májust,és nyár környékét tűztem ki célul :)

Nem,a nem evés a legrosszabb! Leesik a vércukrom,korházba kerülök és stb. Inkább több ideig tartson de maradjak egészséges,sőt még egészségesebb :)

2013. dec. 1. 00:38
 6/6 A kérdező kommentje:
norberto1982 köszi :)
2013. dec. 1. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!