Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hisztek ebbe a BMI...

Miért hisztek ebbe a BMI kalkulátorba?

Figyelt kérdés
Én 168cm és 53kg vagyok..A BMI kalkulátor szerint a sovány kategóriába tartozok,de én tudom jól,hogy ez nem igaz.Hiába írom be a testsúlyom és a testmagasságom,a kalkulátor nem tudhatja,hogy alma vagy homokóra alkatom van vagy az a testsúly többnyire izom vagy inkább zsír.

2013. dec. 1. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Hehe, én is voltam annyi, mint most te.:) Lehet neked alapból olyan az alkatod, de nekem kevés volt az a súly. Viszont nem zsír, hanem izom kellett volna rám.

Ugyanígy a magasság -110 is hülyeség.

58 kg-mal volt rajtam felesleg... (bár ha 10 éves kora óta sportol valaki, akkor annyival meg valószínűleg rohadtjól néz ki.:))

2013. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hit. Ez matek. De 'nyilván' senki sem veszi túl komolyan, csak mintegy iránymutató.
2013. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert valamiben hinni kell. Valaki Istenben hisz, valaki a kvadrofóniában, mások pedig a BMI kalkulátorban. :)
2013. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hinni csak valamibeN lehet.

Kalkulátorba (n nélkül) maximum csak beírni lehet.

2013. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tükörben hiszek ;) Nameg a két szememnek :P
2013. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még senkivel nem találkoztam aki hitt volna benne. Még az egészségügyben is csak iránymutatásra használják és egyre több ilyen kalkulátor alá írják oda, hogy nem mérvadó és sportolókra nem érvényes.
2013. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alkaton amúgy sem lehet változtatni. Fogyáskor lehet iránymutató a BMI, de mióta elértem a 25-t inkább a testzsír %-ot figyelem.
2013. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem normális, ezt én is tudom, de amikor odaírja, hogy se fogyni, se hízni nem kell...:D hát, akkor téved. fogynom kell még.:) teszem is ;)
2014. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!