Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki kitudná nekem számolni...

Valaki kitudná nekem számolni és megmondani hogy sokat ettem-e ma KÖRÜLBELÜL? ( fogyni szeretnék csak 3-4kilót)

Figyelt kérdés

Szóval,

reggeli: egy kis zabtallér(bioboltból) egy graham szendvics 2 sonkával salátával,mandarin és szőlő.

Ebéd:kis adag párolt zöldség a tetején sajt és görögsali. Vacsira pedig 2virsli zöldség( ez egy bió virsli nincs benne cukor stb )



2013. dec. 11. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 15 éves lány vagyok
2013. dec. 11. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a KalóriaBázison, a törzsadatokba beírod szépen a korodat, magasságod, testsúlyt stb. stb.

Majd felvésed, hogy miket ettél és mennyit, a progi percek alatt kiszámolja neked, hogy ez mennyi kcal, és hogy erre a napra sok volt, avagy kevés.

2013. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Keveset, többnyire rossz minőségűt, semmi érdekeset vagy érdemlegeset nem sikerült csinálni.


Virsli általában műkaja, zabtallér az hizlaló édesség, graham szendvics az ócska búza, a mandarin tök jó de hát egy gyümölcs nem csinál nyarat, fogyás alatt meg nem kell több.


Az ebéded nagyon extrém volt: párolt zöldség, egy kis nyers zöldséggel (és sz.ar sajttal ami nem az íze miatt sz.ar, hanem azért mert tej).



Húst kellett volna enned a zöldségekhez, nem ócska mindenféle akármit.

2013. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasztalan választ.

a zab az egészséges és kell a szervezetemnek azért eszem és nem olyan hízlaló mint a fehér liszt. A graham kenyér ( egy szelet ) 50kcalt tartalmaz de azért okoskodj. Szerintem egy kevés sajttól nem fogok még meghízni. és drágaság az BIÓ virsli, direkt oda van írva ha szeretnéd le is írom, hogy miből készült, semmi mű nincs benne.Igaz ez az ízén is meglátszik...

2013. dec. 11. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd le miből van.


A kenyered meg a zabod viszont sz.ar :(


Káros, fölösleges és.. írtam már, hogy káros? A sajtod is.

2013. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

DE 15 évesen, ÓRIÁSI tapasztalattal ér hatalmas lexikális tudással a fejedben, te majd megmondod hogy milyen jó is a zab, vagy hogy egy szelet kenyér mennyit árt/nem árt.


Tehát egyelőre még a gabonákban lévő káros anyagokról sincs fogalmad, azt sem tudod mitől hízik el valaki, DE leírod hogy mi a jó.


Közben meg kalóriákat számolgatnál, ez olyan mint amikor a csiga kioktatja a halat úszásból :D

2013. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Édes vagy meg minden hogy azt hiszed attól hogy idősebb( ha egyáltalán idősebb) vagy nálam megpróbálasz kioktatni. Igen tisztában vagyok, és abszolut glutén mentes! Főleg hogy a nagymamám süti a kenyeret de azért tényleg TE biztos jobban tudod,hogy mit tesznek bele.Nyomorék.
2013. dec. 15. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
10%

Magyarországon a zab nem gluténmentes, mert ott dolgozzák fel, ahol búzát is. Közelítőleg gluténmentes.


De akkor is csak egy olcsó, disznóhizlaló s.zar.


Most arról beszélünk, hogy finom-e a malackaja? Én nem mondtam hogy nem az :D

Kölyök.

2013. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!